TSO Başkanı İlhan Ambarkütükoğlu, yorucu bir seçim sürecini, her biri Sungurlu’nun ayrı bir değeri olan ekip arkadaşlarının azmi ve gayretiyle kazanarak tamamladıklarını belirtti. Seçimin tek kazananının Sungurlu olduğunu vurgulayan TSO Başkanı İlhan Ambarkütükoğlu, “Sayın Behiç başkanın tecrübeleri bizler için çok kıymetli, Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odamıza çok büyük katkıları oldu. Kendisine yönetim kurulum adına çok teşekkür ediyorum. Yeni dönemde getirdiği çıtayı biraz daha yukarıya çıkarmak üzere çalışmalarımıza devam edeceğiz. Yola çıktıklarımızı asla yolda bulduklarımıza değişmeyiz! Yol arkadaşlarımız, gönül dostlarımızla birlikte çalışarak Sungurlu’yu hak ettiği yere getireceğiz.

Yeni dönemde Sungurlu’da artık dedikodu, fitne fesat, entrika değil inovasyon, dijitalizasyon, OSB 2 ve 3 etaplar, yeni nesil sanayi sitesi,  e-ticaret, ihracat danışmanlığı gibi konular konuşulacak.

Sungurlu bizim sadece yasadığımız şehir değil gönül verdiğimiz şehir. Bizleri gönülden destekleyen, dua eden, arayan soran tüm dostlarımıza, oy veren vermeyen tüm üyelerimize ve bizlerin yanında olan güzel insanlara sonsuz teşekkürler” ifadelerini kullandı.