Abdulkadir Şahiner'den birlik ve beraberlik daveti: 'Gelin kavgayı, küslüğü bir kenara bırakalım'

Geçtiğimiz günlerde Çorum'un Sungurlu ilçesine yapılacak projelerin takibi için siyasi ve sivil toplum kuruluşlarının başkanları bir araya gelerek Ankara’da çeşitli temaslarda bulunulmuştu.

Sungurlu 20.06.2021, 23:19 Ulaş Odabaş
banner2343

Ankara temasları sonrası “Birlikten güç doğdu. Sungurlu’nun büyümesi ve gelişmesi için elimizden gelen çabayı göstermeye devam edeceğiz. Yatırım ve projelerin takipçisi olacağız” ifadeleri kullanılmıştı.

Sungurlulu siyasetçi ve sivil toplum kuruluşlarının başkanlarının birlik ve beraberlik içerisinde Sungurlu için hareket etmelerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Sungurlu Belediyesi Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Biz her zaman, birlik ve beraberlikten yanayız. Birlikte rahmet ayrılıkta azap vardır düsturu ile hareket ederek ilçemizi kucaklamaya çalıştık” ifadelerini kullandı.

“SUNGURLU'NUN KALKINMASI BİRLİK VE BERABERLİKTEN GEÇİYOR”

Başkan Şahiner, Sungurlu'nun kalkınmasının tek çıkar yolunun yöneticilerin birlik ve beraberliğinden geçtiğini vurgulayarak, “Gelin kavgayı, küslüğü bir kenara bırakalım. Küçük hesaplar peşinde koşarak hem bir birimize hem de Sungurlumuza zarar vermeyelim. Ülkemiz için, topraklarımız için ve en önemlisi geleceğimiz için herkesi dün olduğu gibi bu günde birlik ve beraberliğe davet ediyorum.

Sungurlumuzun geleceğine katkı sağlamak amacı ile organize olan çok değerli siyasetçi ve oda başkanlarımıza buradan teşekkür ediyorum. Ama keşke SP, Yeniden Refah Partisi, İYİ Parti, DP, ve diğer parti temsilcileri ile diğer oda başkanları da bu birlikteliğe dahil olsaydı.

Keşke sadece AK Parti’li değil CHP ve İYİ Parti’li vekillerde ziyaret edilseydi. Ve keşke Sungurlu’nun Belediye Başkanı’nı da davet etseydiniz. İnanıyorum ki o zaman Sungurlu çok daha güçlü ve etkin temsil edilirdi” dedi.

Her zaman birlik ve beraberlikten yana olduğunu belirten Şahiner, ‘Her yaptığımız açıklamada üstüne basa basa söylüyoruz. Bizim birlik ve beraberlikten başka kurtuluşumuz yok. Biz bir olursak ilçemiz de bir olur, güçlü olur ve her istediğini kopartıp alır” diye konuştu.

Kaynak: Çorum Yayla Haber Gazetesi
Yorumlar (0)
21°
açık
Namaz Vakti 03 Ağustos 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Arşiv

Gelişmelerden Haberdar Olun

@