Çorum'un Osmancık ilçesinde faaliyete başlayan Aylin Kütük Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ofisi (Yazı Mahallesi Yeni Çeşme Sokak No:9/A) açılışı kalabalık bir katılım ile gerçekleşti.

Gözden kaçırmayın

Başkan Gelgör'e Türk Bayrağı hediye ettiler Başkan Gelgör'e Türk Bayrağı hediye ettiler

Aylin Kütük Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ofisi açılışına Çorum SMMM Odası Başkanı Ali Can Doğan, Oda Başkan Yardımcısı Zehra Demir, Oda Sekreteri Bekdaş Karabacak, Disiplin Kurulu Üyesi Didem Şimşek Üzbey, Serbes Muhasebeci Mali Müşavir Abdullah Namık Çelebi, Selami Kaya, Emine Sarı,  Cihat Derindere, İlçe Özel İdare Müdürü Erkan Irmak Kızılırmak Mahalledi Muhtarı Ahmet Oğuz Kütük, Şafak Yufka Sahibi Keramettin Kütük ve Aylin Kütük'ün ailesi Ali ve Ayşe Çimenci, çarşı esnafları, eş dost ve akrabalarından oluşan katılım ile gerçekleşti.
Osmancık Şeyh Hasan Cami İmamı Ayhan Yılmaz Eravcı tarafından okunan açılış duanın ardından meslektaşları tarafından Aylin Kütük'ün Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ofisi kurdelesi alkışlar eşliğinde kesildi.

Katılımcılar tarafından gezilen işletme günün konseptine uygun dizaynı ile katılımcılardan tam not aldı.
Misafirler ile tek tek ilgilenen Mali Müşavir Aylin Kütük ve eşi Kızılırmak Mahallesi Muhtarı Ahmet Oğuz Kütük çeşitli ikramlarda bulundular.
Yeni Mali Müşavir Aylin Kütük'e Büro Tescil Belgesini ve SMMM Mühürü Çorum SMMM Odası Başkanı Alican Doğan tarafından teslim edildi.