Osmancık Kaymakamlığı tarafından Şehit yakınları ve Gaziler için Kaymakam Ayhan Akpay tarafından iftar yemeği düzenledi.

Çorum'un Osmancık ilçesinde faaliyet gösteren Asya Tesislerinde düzenlenen iftar yemeğine Şehit aile yakınları ve Gaziler ile Osmancık Kaymakamı Ayhan Akpay, Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör,  Başsavcı Yunus Dönmez, Osmancık Emniyet Müdür Vekili Ahmet Dilbaz, Osmancık Jandarma Komutanı J.Ütğm. Nuri Uyar, Osmancık Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Mustafa Sarı ve üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri, siyasi parti temsilcileri, kamu kurum ve kuruluşların müdürleri ve davetliler katıldı. 

ÇESOB Başkanı Recep Gür'den Osmancık Ziraat Odası'na ziyaret ÇESOB Başkanı Recep Gür'den Osmancık Ziraat Odası'na ziyaret

Kaymakam Akpay iftarda yaptığı konuşmada; “Ramazan ayı birlik beraberlik ayıdır. Bu mübarek Cum gününde sizlerle birlikte olmak istedik. Allah tuttuğumuz oruçlarımızı kabul etsin. İlçemizin tüm birimleri her zaman sizlerin yanındayız sizlerin emrinizdeyiz. Katılımlarınızı dolayı teşekkür ederiz" dedi. 

Belediye Başkanı Ahmet Gelgör; "Onbir ayın sultanı mübarek ramazan ayındayız. Siz değerli misafirlerimizle birarada iftar açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu topraklarımız bayrağımız Şehitlerimiz ve Gazilerimizin sayesinde alındı. Sizleri de buradan davet etmek istiyorum. 28 Nisan Perşembe günü belediyemizin düzenlemiş olduğu iftar programına sizlerinde şimdiden davet ediyorum" dedi. 

Şehit yakınları ve Gaziler ile samimi bir ortamda geçen iftar yemeği sonrası İlçe Müftüsü Dr. Eyup aydın tarafından yapılan yemek duası ile son buldu.