Fizyonur Fizik Tedavi ve Danışmanlık Merkezi Fizyoterapisti Caner Kaya, “Sağlığınız özgürlüğünüzü kısıtlamasın” sloganıyla geçtiğimiz yıl faaliyete başladıklarını belirterek, Alacalıların kendilerine göstermiş olduğu ilgiye teşekkür etti.

Gözden kaçırmayın

Alp bebeğin ilacına kavuşması için desteğe ihtiyacı var Alp bebeğin ilacına kavuşması için desteğe ihtiyacı var

1 yılda yaklaşık 150 kişiyi aşkın vatandaşa hizmet verdiklerini ifade eden Kaya, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Geçtiğimiz sene faaliyetine başladığımız FİZYONUR Fizik Tedavi Ve Danışmanlık Merkezi’mizde bir sene içerisinde yaklaşık 150 kişiyi aşkın vatandaşımıza hizmet vermekteyiz. Alacamızda bulunmayan fizik tedavi değerli vatandaşlarımız için büyük bir sıkıntı olmaktaydı. Çorum merkezde bulunduğum 5 sene içerisinde bu kanıya varmıştık ve bu hizmeti Alaca’mıza kazandırmak istedik. Siz değerli vatandaşlarımızın da göstermiş olduğu yoğun ilgi için halkımıza çok teşekkür ederiz.
Alacamız bir tarım ovası olması sebebiyle vatandaşlarımızın çoğunun günlük iş yükünün fazla olması ve bu iş yükünün ağır olması insan vücudunda belli başlı fiziksel sorunlar meydana getiriyor. Bu süre zarfı içerisinde gözlemlediğimiz kadarıyla Alaca halkının en çok muzdarip olduğu konular başta bel ve boyun fıtığı, diz ağrıları ve halk arasında kulunç olarak bilinen fibrozit ağrılarıydı. Daha önceki iş deneyimlerimize ve gözlemlerimize dayanarak bu konular hakkında Alaca halkını bilgilendirmeye çalıştık. Aldığımız güzel geri dönüşler bu hizmeti alacamıza kazandırdığımız için bizi tekrar mutlu etmiştir. 2022 yılında da alaca halkımız için tüm faaliyetlerimizi son hızla devam ettirmekteyiz. Değerli vatandaşlarımızın bu sene içinde faaliyetlerimizden yararlanmak için geç kalmamalarını tavsiye ederim.  “Sağlığınız Özgürlüğünüzü Kısıtlamasın” sloganı ile çıktığımız bu yolda siz değerli vatandaşlarımıza hizmet vermenin haklı gururunu yaşattığınız için tüm alaca halkına teşekkür ederim. Ağrısız mutlu bir yıl geçirmeniz dileğiyle…”