Saadet Partisi Çorum Merkez İlçe Başkanı Fatih Yıldıran yönetimi ile birlikte ziyaretlerine devam ediyor. 

Emekliler Derneğini ziyaret ederek, dernek başkanı Hıdır Kınıklı ile emeklilerin sorunları ve çözüm yolları ile alakalı bilgi alışverişinde bulunan Yıldıran "Biz ne zaman iktidara gelsek emekliler ile ilgili çözümleri ortaya koymuşuzdur 54. hükümet dönemi emeklilerimiz açısından asla unutulmayan bir dönem olarak tarihimizde altın harflerle durmaktadır. Bundan sonra da ilk iktidara geldiğimiz de emeklilerimize yani bizim büyüklerimize gereken ehemmiyet verilecek insanca yaşam şartları kendileri için oluşturulacaktır" dedi. 
Ziyaretten memnuniyetini dile getiren Emekliler Derneği Başkanı Hıdır Kınıklı ve dernek teşkilatlandırma sekreteri Ali Ildırar emeklilere gereken ehemmiyetin verilmesi noktasında çalıştıklarını ve böyle ziyaretlerin kendilerine destek anlamında güç verdiğini belirtti.

Tuncay Yılmaz: Herkes görmezden geliyor, İntiharlar Çorum'un en büyük sorunu Tuncay Yılmaz: Herkes görmezden geliyor, İntiharlar Çorum'un en büyük sorunu

MAHALLENİN SORUNLARINI İSTİŞARE ETTİLER
Ulukavak Mahallesi Muhtarı Hanefi Özdemir’i de ziyaret eden Yıldıran ve yönetimi; Ulukavak Mahallesinin sorunları ile ilgili bilgi alarak, çözüm yolları konusunda fikir alışverişinde bulundular. Muhtarlık olarak mahallenin metruk evler, alt yapı ve pazar yeri gibi sorunları ilgili sürekli çalışmalarının sürdüğünü dile getiren Özdemir; Ramazan ayında veren el ile alan el arasında köprü olduklarını mahallemizde komşularımızın aç yatağa girmemesi konusunda yoğun bir çalışma yaptıklarını belirtti. ‘Muhtarımızın başarılı çalışmalarına şahidiz’ diyen Yıldıran "Mahalle muhtarlığı konusunda oldukça başarılı çalışmalar ortaya koyan muhtarımızı tebrik ediyoruz. Tabii şehrimizin çözüm bekleyen birçok sorunu olduğunu biliyoruz. Çözüm konusunda da muhtarlarımıza büyük bir yük düşmektedir. Bu noktadan hareketle Merkez İlçe yönetimi olarak muhtarlarımızla sürekli irtibatta kalıyoruz" dedi.