Çorum İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Cıplak, Çorum'da her zaman için amatör spor kulüplerinin yanında olduklarını belirterek, bundan sonra da desteklerine devam edeceklerini söyledi.

Akademisyen oldu, vazgeçemediği pilotluk hayaline dronla kavuştu Akademisyen oldu, vazgeçemediği pilotluk hayaline dronla kavuştu

Çorum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde Amatör Spor Kulüpleri ile istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıya AK Parti MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Bektaş, İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Cıplak, Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar, Çorum Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Ferhat Arıcı ve Amatör Spor Kulüpleri temsilcileri katıldı.

Çorum İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Cıplak konuşmasında, “Biz her zaman için Amatör Spor Kulüplerinin yanındayız. Bu dönemde bize desteğini esirgemeyen Sayın vekilimize teşekkür ediyorum. İl Özel İdaresi olarak ilimizdeki ilçelerimizdeki yatırımlarımızın yanında bütçe imkanlarımız ölçüsünde amatör spora da destek oluyoruz. Biz 2008 yılından bu güne kadar amatör spor kulüplerimize 1 Milyon 248 bin liralık malzeme yardımı yapmışız. Bu yıl için bütçemizde 300 Bin TL şu anda onun da ihalesi yapıldı. Bu malzemeler size dağıtılacaktır” dedi.