Çorum'un Osmancık ilçesinde Kaymakam Ayhan Akpay, Ramazan Bayramı'nda uygulanacak trafik tedbirleri kapsamında D-100 karayolu üzerindeki jandarma ve polis ortak kontrol noktalarında alınan tedbirleri yerinde inceledi.

Ramazan Bayramı tatilinin başlaması ile araç yoğunluğunun arttığı Çorum'un Osmancık ilçesinde ki D-100 Karayolunda polis ve jandarma ekipleri tarafından trafik denetimlerine ağırlık verildi.
Osmancık Bölge Trafik Şube Müdürlüğünce Asya Tesisleri yanındaki bir nolu denetleme noktasında, sürücü ve araçlar trafik güvenliği açısından denetlendi.
Denetleme esnasında, Osmancık Kaymakamı Ayhan Akpay, İlçe Emniyet Müdür Vekili Ahmet Dilbaz ve İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Nuri Uyar'da  yer aldı.  noktasında durdurulan araçların sürücüleriyle sohbet eden Akpay, sürücülere trafik kurallarına uymaları çağrısında bulundu.
Vatandaşlara trafik kuralları ve emniyet kemeri  kullanımının önemi hakkında bilgilendirme yaparak, konuyla alakalı el broşürü verildi.
Ayrıca bayram tatilinin başlaması ile tüm emniyet ve jandarma ekiplerinin yanısıra bulunan herkesin bayramını şimdiden kutladı.

Gözden kaçırmayın

Osmancık'ta ALP Bebek için kermes düzenlendi Osmancık'ta ALP Bebek için kermes düzenlendi