Şehit öğretmen Aybüke Yalçın’ın “Öğretmen Oldum Ben” Filmini izlediler Şehit öğretmen Aybüke Yalçın’ın “Öğretmen Oldum Ben” Filmini izlediler

27.08.2020 tarihinde başladığı Türk Kızılay’ı ilçe Koordinatörlük görevinde gönüllü ekibi ile birlikte kırmızı hilal ve kırmızı yelekle ilçede imkânlar ölçüsünde büyük başarılar sağladıklarının altını çizen Sivritepe, görevi teslim alacaklara da başarılar dilediğini söyledi. 

Osman Sivritepe, konuya ilişkin açıklamasında şunları ifade etti:

“Maddi yardımlar, Gıda yardımı, Giyim, Konserve, eşya, kırtasiye vs. yardımlar yaptık. Yangın, sel, Deprem afatlarında aktif yer aldık öncülük ettik. Yardımcı olmaya çalıştık. Kan bağışı kampanyaları ile büyük başarı gösterdik. Hastalarımızın sıkıntılarını gidermeye çalıştık. Biz bu görevi bugün itibariyle sonlandırmış bulunuyorum. 
Görevi teslim alacak kardeşlerimin bu hilali ahmer bayrağını daha ileriye taşıyacağına inanıyorum. 

Bu gönül hareketine mazlum ve mağdurların hizmet eli olan Kızılay’ımıza biz bu hizmetleri yaparken bize destek veren Kaymakamımız Ayhan Akpay'a, Belediye Başkanımız Ahmet Gelgör'e, Daire amirlerine, Müdürlerim Öğretmenlerim ve öğrencilerime, STK temsilcilerine ve Gönüllü kardeşlerime sonsuz teşekkür ediyorum.”