Kargı'dan bazı okullar ve 2 öğretmen e-Twinning Avrupa Kalite Etiketi ödülü aldı.  Avrupa Kalite Etiketi ödülleri törenle teslim edildi.

Çorum'da 2020-2021 eğitim öğretim yılında eTwinning projelerinde üstün başarı gösteren öğretmen ve okullara görkemli bir törenle Avrupa ve Ulusal Kalite Etiketi ödülleri verildi.
Millî Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü'ne bağlı olarak faaliyet gösteren eTwinning platformunda proje yürüten öğretmen ve okullar ödüllerine kavuştu.
Çorum Buharaevler Kültür Merkezi Konferans Salonu'nda düzenlenen tören Çorum İl Milli Eğitim Müdürü Abdullah Kodek, Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü İletişim Daire Başkanı Emrullah Uzun, Ulusal Destek Servisi Etkinlik Yöneticisi Turan Göre, İçerik ve Eğitim Sorumlusu Ertan Kocabaş ile şube müdürleri ve çok sayıda davetlinin katılımlarıyla gerçekleşti.
Törende Kargı’dan Atatürk İlkokulu Özel Eğitim Öğretmeni Hatice Akpınar ve Kargı Fen Lisesi İngilizce Öğretmeni Abdullah Münip Tabakoğlu Avrupa Kalite Etiketlerini aldı.  2020-2021 yılında eTwinning  projelerindeki katılımı  nedeniyle Kargı Fen Lisesine  de ‘‘Avrupa Kalite Etiketi Belgesi’’verildi.

Kargı'da Silvükültür tatbikatı gerçekleştirildi Kargı'da Silvükültür tatbikatı gerçekleştirildi

(Turan Ozan Acar)