Oğuzlar Belediyesi ilçede yaşayan çocukların ve gençlerin yüzme öğrenerek yaz aylarını verimli bir şekilde değerlendirmesi için Gençlik Spor İl Müdürlüğü ile ortaklaşa gerçekleştirdiği proje ile spora destek oluyor.

Ahmet Sami Ceylan pehlivanları ağırladı Ahmet Sami Ceylan pehlivanları ağırladı

Oğuzlar’da yaşayan ilköğretim seviyesindeki çocuklar Oğuzlar Belediyesi tarafından Çorum Olimpik Yüzme Havuzunda aldığı yüzme eğitimi ile yaz aylarında spor yapma fırsatı buluyor.

Oğuzlar’ın gelişimi için her kesimin her zaman yanında olduğunu belirten Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım, “Gençlerin ve çocukların spordan eğitime her alanda başarılı olması için her zaman yanlarındayız. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile ortaklaşa yürüttüğümüz proje ile ilçemizdeki tüm çocuklar Çorum’da yüzme eğitimi alma fırsatı buluyor. Eğitimler için ücretsiz servislerle ilçemizden merkeze gönderdiğimiz çocuklarımıza Çorum Şehitliği ve 15 Temmuz Şehitler Müzesi’ne düzenlediğimiz gezilerle de vatan uğruna şehit olan kahramanlarımızı tanıma, şehitliğin manevi ikliminde milli duygularının pekişmesi için yanlarında oluyoruz” açıklamalarda bulundu.