Çorum Valisi Mustafa Çiftçi Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi mesajında, “Rahmet, mağfiret ve bereket ayı Ramazan-ı Şerif’in sonunda bir Ramazan Bayramı’nı daha idrak etmekte, bu mübarek günlerin rahmet ve bereketinde buluşmaktayız. Hepimiz için büyük anlamlar taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan bayramlar, sevgi, saygı ve hoşgörü ikliminin hâkim olduğu, yardımlaşma ve dayanışmanın en yoğun şekilde yaşandığı; ihtiyaç sahiplerinin, kimsesizlerin, yaşlıların ve hastaların hatırlandığı; bizi birbirimize yakınlaştıran müstesna günlerdir” dedi.

Mustafa Çiftçi, “Bizleri bir arada tutan değerlerimizi yaşatıp yaygınlaştırmak için bir fırsat olan, sevinç, heyecan ve mutluluğumuzu paylaşmamıza vesile olan Ramazan Bayramı'nı hakkıyla değerlendirmeli, birbirimize gönül kapılarımızı açarken, aile büyüklerimizin hayır dualarını almalı; gözlerimizin nuru, evlerimizin neşesi olan çocuklarımızı sevindirmeli; öksüzleri ve yetimleri de unutmamalıyız. Bayram münasebetiyle yola çıkacak olan vatandaşlarımızın trafik kurallarına uyarak gidecekleri yerlere sağlıkla ulaşmaları, sevdikleri ile birlikte huzurlu bir bayram geçirmeleri en büyük temennimizdir.

Gözden kaçırmayın

Yoklama kaçaklarına bedelli askerlik müjdesi Yoklama kaçaklarına bedelli askerlik müjdesi

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Çorumlu hemşerilerimin Mübarek Ramazan Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyor, bu güzel günlerin sevincini ailenizle, sevdiklerinizle birlikte doyasıya yaşamanız temennisiyle bayramın İslam âlemiyle birlikte tüm insanlığa hayırlar getirmesini niyaz ediyorum” açıklamalarında bulundu.