Gerçekleştirdiği silahlı saldırıdan sonra kaçan zanlı tutuklandı Gerçekleştirdiği silahlı saldırıdan sonra kaçan zanlı tutuklandı

Muhtarlık müessesesinin toplumun temel yapı taşlarından biri olduğunu belirten Mehmet Bektaş, “Muhtarlar en ücra köşelere ulaşabilen, devletle halkın arasındaki kılcal damarlardır. Her bir muhtarımız, milletimiz adına çok önemli bir vazifeyi yerine getirmektedir" dedi.

"HER ZAMAN MUHTARLARIMIZIN YANINDAYIZ"

Muhtarların hizmet noktasında çözüm ortağı olduğunu ifade eden Bektaş, "Zor şartlar ve kısıtlı imkânlarla yürüttükleri fedakarca hizmetlerinin bilincinde olarak maddi ve manevi her zaman muhtarlarımızın yanlarında olduk. Olmaya da devam edeceğiz. Dün olduğu gibi bugün ve yarın da muhtarlarımızla birlikte şehrimiz ve köylerimiz için çalışmaya devam edeceğiz. Çorum’umuzun gelişimi, değişimi ve dönüşümü noktasında gösterdikleri özverili gayretlerinden ötürü şükranlarımı sunuyor, ilimizde ve köylerimizde görev yapan tüm muhtarlarımızın ′Muhtarlar Günü′nü en kalbi duygularımla kutluyor, selam ve sevgilerimi sunuyorum" ifadelerine yer verdi.