Çorum'da etkisini sürdüren kar yağışı nedeniyle kapanan köy yolları Çorum İl Özel İdaresi personelleri tarafından tek tek açılıyor.

Bakır kablo hırsızlığı tarımsal üretime darbe vuruyor Bakır kablo hırsızlığı tarımsal üretime darbe vuruyor

Çorum İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Bektaş, Çorum'da süren yoğun kar yağışı nedeniyle kapanan köy yollarının açılma çalışmalarının aralıksız sürdüğünü kaydederek, zor şartlar altında görevini sürdüren personele teşekkür etti.

MEHMET BEKTAŞ: "SAAT MEFHUMU GÖZETMEKSİZİN HER DAİM BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ
Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Çorum İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Bektaş, "Köyde yaşayan vatandaşlarımızın mağdur olmaması için tecrübeli İl Özel İdaresi ekiplerimizle 7/24, gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şahsımın ve İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Recep Cıplak, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürümüz Mehmet Çetinkaya, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü Şube Şefimiz Remzi Pektaş  dahil olmak üzere İl Özel İdaremizin tüm yetkililerinin de telefonlarına saat mefhumu gözetmeksizin her daim ulaşabilirsiniz” ifadelerini kullandı. 

ÖNCELİĞİMİZ HASTASI VE CENAZESİ OLAN VATANDAŞLARIMIZ
Mehmet Bektaş açıklamalarının devamında “Gayretimiz hiç bir vatandaşımızın mağdur olmaması ama önceliğimiz hastası ve cenazesi olan vatandaşlarımızın yardımına bir an önce yetişmektir" dedi