Sungurlu’da yapımı hızla devam eden 100 kişilik Yatılı Hafızlık Kur’an Kursu ve caminin çevre düzenlemesine başlandı. 

Sungurlu İlçe Müftüsü İbrahim Köksal, beraberindekilerle birlikte, İlçe Müftülüğü ile Cami Kur’an Kursları Yaptırma ve Yaşatma Derneği işbirliğinde yapımı devam eden Yatılı Hafızlık Kur’an Kursu ve hemen yanına yapılacak olan camide incelemelerde bulundu. 
Müftü İbrahim Köksal, çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini ifade ederek, çevre düzenlemesine başlandığını ve son incelemelerin yapıldığını söyledi. Müftü Köksal, artık son aşamaya gelindiğini ve Kur’an Kursu ve caminin önümüzde ki eğitim ve öğretim yılına açılmasının planlandığını belirtti. 

Abdulkadir Şahiner'den Muhsin Dere'ye ziyaret: Fitne ve fesata fırsat vermeyeceğiz Abdulkadir Şahiner'den Muhsin Dere'ye ziyaret: Fitne ve fesata fırsat vermeyeceğiz

“HERKESTEN RABBİM RAZI OLSUN”
Kur’an Kursu ve cami inşaatının yapılan hayırlarla yükseldiğini dile getiren Köksal, “İnşaatlarda çalışmalar yoğun bir şekilde devam ederken, vatandaşlar da hayırları ile büyük katkı sağlıyor. Tüm Sungurlu halkı ve diğer vatandaşlarımızın yapmış olduğu yardımları Rabbim kabul etsin. Herkesten Rabbim razı olsun.” ifadelerine yer verdi.