Cumhuriyet Halk Partisi Çorum İl Gençlik Kolları Başkanı Onur Topkül, gençlerin KYK borçlarının faizlerinin silinmesi için büyük çaba sarfeden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na tüm gençler adına teşekkür ederek, “sırada EYT var” dedi.

Onur Topkül, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun 10 Temmuz’daki gençlere seslenişinde “Faizli KYK borçlarını ödemeyin, iktidara gelince sizden sadece ana para istenecek. O da iş bulduğunuzda” çağrısı sonrasında iktidar KYK borçlarındaki faizi kaldırdı!

Gençlerin demokrat amcası Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu gençlere ve ülkemize umut olmaya devam ediyor.

Taşeron işçilere kadro dedi, asgari ücrete zam dedi, emekliye bayram ikramiyesi dedi,TRT katkı payı dedi, 3600 ek gösterge dedi ve son olarak  KYK borçlarının faizleri silinsin dedi hepsi yapıldı. Sırada EYT var.Ne mutlu bize ki gençleri ve vatandaşlarını düşünen, iktidara yön veren bir liderimiz var.

“TORPİLİN OLMADIĞI DÜZENİ İNŞA EDECEĞİZ”

KPSS soruları ile ilgili iddiaların ardından İYİ Parti'den dikkat çeken 'mülakat' videosu KPSS soruları ile ilgili iddiaların ardından İYİ Parti'den dikkat çeken 'mülakat' videosu

 Buradan genç arkadaşlarımıza sözümüzdür. Bir yıl içinde kurulacak olan Millet İttifakı iktidarında; gençlerin özgürce yaşayabileceği, umutsuzluğa kapılmadan hayallerine ulaşabileceği, liyakatin ön planda olduğu, torpilin ve adam kayırmacılığın olmadığı ve emek verenin emeğinin karşılığını aldığı bir düzeni inşa edeceğiz. Teşekkürler gençlerin demokrat amcası. Bir de Türkiye’yi halkın iktidarında görün. Daha mutlu ve daha umutlu yaşayacağımız yarınlar için bize katılın!”