CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çorum'da genel kurul sürecini tamamlayan, yeni başkan ve yönetim kurullarını belirleyen esnaf odalarına birer mektup gönderdi.

Kılıçdaroğlu’nun mektubu İl Başkanı Mehmet Tahtasız tarafından oda başkanlarına iletildi.
CHP Çorum İl Başkanı Mehmet Tahtasız, Çorum Fırıncı ve Simitçiler Odası Başkanı Seyit Arslan'a, Çorum Berberler ve Kuaförler Odası Başkanlığına seçilen Aşkın Çağlayan'a ve Çorum Dikici ve Kunduracılar Odası Başkanı Cumhur Palabıyık'a  Kılıçdaroğlu’nun mektubunu takdim ederek, partinin esnafa yönelik projelerinden bahsetti.
Beraberinde Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz ile birlikte Oda Başkanları ile görüşen Tahtasız, başkanlardan sektörün sorun ve talepleri hakkında da bilgi aldı.
Kılıçdaroğlu, gönderdiği mektupta, partinin esnafa yönelik olarak hayata geçireceği hizmetler hakkında bilgi vererek, “Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında esnafımızın yaşadığı sorun ve sıkıntıları tek elden çözmek, esnaf ve sanatkarımızı yönelik yeni ve kapsayıcı politikalar üretmek amacıyla kurulacak olan ‘Esnaf Bakanlığı’ ile esnafımızı içine düştüğü bu darboğazdan birlik ve beraberlik içinde sizlerle eşgüdümlü çalışmalar yaparak çıkaracağız” dedi.

Kemal Kılıçdaroğlu, Çorum heyeti ile görüştü Kemal Kılıçdaroğlu, Çorum heyeti ile görüştü