Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak, Türkiye Kamu-Sen’e bağlı sendika temsilcileri ile biraraya geldi.

MHP Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak Türkiye Kamu-Sen'e bağlı sendikaların Şube Başkanları ve İl Temsilcileri ile istişare yaptı.

İl Binasında yapılan istişare ve değerlendirme toplantısına; Türk Büro-Sen Genel Başkan Yardımcısı Sami Çam, Kamu-Sen Çorum İl Temsilcisi Selim Aydın, Türk haber-Sen Şube Başkanı Hüseyin Parpucu, Türk Diyaneyvakıf-Sen Şube Başkanı Tuygun Hoşnut, Türk Yerel Hizmet-Sen Şube Başkanı Vedat Kayalı, Türk Kültür Sanat-Sen Şube Başkanı Oktay Özdemir, Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Fatih Gök, Türk Büro-Sen Şube Başkanı Emir Dağaşan, Türk İmar-Sen Şube Başkanı Adem Kuyucak katıldı.

İstişare toplantısında kamu kurumlarında ki işleyişleri değerlendirdiklerini belirten Karapıçak, “Geleceğin Milliyetçi Türkiye'sine giden yolda, Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey'in göstermiş olduğu istikamet ve 2023 Lider Ülke Türkiye hedeflerimiz doğrultusunda istişarelerimizi gerçekleştirdik” dedi.

'Çorum'a doğru düzgün hizmet getiremeyen AK Parti'yi daha ne kadar destekleyeceksiniz?' 'Çorum'a doğru düzgün hizmet getiremeyen AK Parti'yi daha ne kadar destekleyeceksiniz?'

Sendika şube başkanlarını tek tek dinleyerek işyerlerindeki sorunlar hakkında bilgi alan Karapıçak, hep birlikte koordineli bir şekilde çalışma yaparak sorunların üstesinden gelebileceklerini söyledi.

Ayrıca ülke gündemindeki konuların ve sendikal faaliyetlerin ele alındığı toplantı sonunda Karapıçak katılımlarından dolayı tüm şube başkanlarına teşekkür etti.