Türkiye Kamu-Sen Çorum İl Temsilcisi ve Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Selim Aydın, Türkiye Kamu-Sen’in 96 bin 501 üye artışıyla bu yıl en fazla üye kaydeden konfederasyon olduğunu ve toplamda 526 bin 684 üyeye ulaştığını kaydetti.

OSB’de 5 fabrikanın temeli atıldı OSB’de 5 fabrikanın temeli atıldı

Türkiye Kamu-Sen Çorum İl Temsilcisi ve Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Selim Aydın, ”Memur sendika ve konfederasyonlarının üye sayılarının yer aldığı Tebliğ, Resmi Gazetede yayımlandı. Buna göre bütün sendikalarımız üyelerini bir önceki yıla göre artırırken Türkiye Kamu-Sen 96 bin 501 üye artışıyla geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da en fazla üye kaydeden konfederasyon oldu ve toplamda 526 bin 684 üyeye ulaştı. Ülkemizin içinden geçtiği zor dönemde, memurlarımıza umut ışığı olmayı sürdürüyoruz. İnanıyoruz ki Türk memurunun gerçek temsilcisi olarak en kısa sürede yetkiyi de alarak bu başarımızı, kamu çalışanlarına sağlayacağımız kazanımlarla perçinleyeceğiz” dedi.

Selim Aydın , “Sarsılmaz bir inançla ve kararlılıkla yürüyüşümüzdeki en büyük pay hiç kuşkusuz ki; gücümüze güç katan, mücadelemize omuz veren 526 bin 684 yürekli kamu görevlisinindir.Her türlü zor şart altında, çalışmalarıyla Konfederasyonumuzu bir aile ortamına dönüştüren, işyeri temsilcisi, şube yönetim kurulu üyesi, şube başkanı, il temsilcisi, genel merkez yönetim kurulu üyesi ve sendika başkanı olarak görev yapan tüm yol arkadaşlarımıza, emeklerinden ve katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.Ailemize yeni katılan 96 bin 501 kamu görevlisi kardeşime “Yuvanıza hoş geldiniz.” diyorum.Bu hayati süreçte kamu görevlilerimizden aldığımız bu destek, Türk memurunun öncü sendikası olarak kamu çalışanlarımızın haklarını koruyup daha da ileri götürmek ve ülkemiz sorunlarının çözümüne katkıda bulunmak için bizlere bir kat daha güç vermektedir” ifadelerine yer verdi.

Aydın, “Memurlarımızın mutlu, müreffeh geleceği, milletimizin birliği için verdiğimiz mücadelede desteklerini bizlerden esirgemeyen “Yiğit mücadele adamlarına selam olsun!” diyor; 526 bin 684 üyemize teşekkür ediyorum.Gerçek anlamda sendikacılığın, doğrunun ve haklının yanında saf tutan kahramanları bütün içtenliğimle tebrik ediyorum.İnşallah en kısa sürede tüm sendikalarımızla yetkiyi alacak ve sendikacılık bayrağını tüm kamu çalışanlarının sorunlarının çözülmesi noktasında en yükseklere taşıyacağız” dedi.