İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, Deva Partisi Çorum İl Başkanı Elvan Can Çabuk ve Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

CHP Grup toplantısına Çorum'dan yoğun katılım CHP Grup toplantısına Çorum'dan yoğun katılım

Ziyaret esnasında Türkiye'nin ve Çorum'un mevcut durumu masaya yatırılırken, şehrimizin güncel siyasi gündemi ve vatandaşlarımızın sorunları hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Deva Partisi Çorum İl Başkanı Elvan Can Çabuk, "içinde bulunduğumuz  mevcut siyasi konjüktürde yıllardır halkımız ve Türk siyaseti o kadar kutuplaşmaya dayatıldık ki bunalmamak, isyan etmemek  içten bile değil. Bizler siyasi parti temsilcileri olarak, iyi niyet ve dostluğu sağlamalıyız ki, İktidar Partisinin oluşturduğu Kutuplaşma ve ayrışmadan kurtulup siyasi etik çerçevesinde; Önce şehrimize sonra Ülkemize faydalı olabilelim.

Deva Partisi olarak her zaman Ülke menfaatimize ters düşmeyecek siyasi partilere dostluk ve etiklik çerçevesinde kapımız açıktır. Yeter ki halkımızın özlediği, hasretini çektiği; Adaletli ve yararlı hizmetler sunabilelim. Amaç ve hedefimiz bu olduğundan kazanan daima halkımız olacaktır." dedi

Deva Partisi İl Başkanı Çabuk ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı ve teşkilat üyelerinin kendilerine yaptığı ziyaretten dolayı teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdi.