İYİ Parti Çorum teşkilatlarının önerisi ile Uğurludağ ilçesi ve Ortaköy’ün Aşdağul Beldesi’ne atama yapıldı.

Yusuf Ahlatcı: Çorum'da çok iyi işlere imza atılıyor Yusuf Ahlatcı: Çorum'da çok iyi işlere imza atılıyor

İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı’nın verdiği bilgiye göre, Genel Başkan Meral Akşener’in olur ve takdirleri ile Uğurludağ ilçe başkanlığı görevine İbrahim Yıldırım, Aşdağul belde başkanlığına Şenol Öncül atandı.

Bekir Özsaçmacı, “İYİ Parti her geçen gün güçlenerek ve büyüyerek yoluna devam etmekte 20 yıllık iktidarın yanlışlarından bitkin düşen yorulan halkımızın yegâne umudu iyi parti olmaktadır. Bugün vatandaşlarımızın yoğun ilgi ve teveccühü bunun bir göstergesi olmaktadır” dedi.

İYİ Parti Çorum teşkilatlarında yenilenmeler geliştirmelerin seçim süreci boyunca devam edeceğini belirten Özsaçmacı, “Bu kapsamda Uğurludağ ilçe teşkilatımızda yeni bir atama yapılarak teşkilatımızın güçlenmesi ve gelişmesi hedeflenmiştir. İl Başkanlığının önerisi ve Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in olur ve takdirleri ile Uğurludağ ilçe başkanı olarak Sayın İbrahim Yıldırım atanmış olup deneyim ve tecrübesi Uğurludağ ilçemize önemli katkılar sağlayacağına olan inancımızla hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.

Ortaköy ilçemiz Aşdağul belde başkanlığına Sayın Şenol Öncül atanmış olup partimizin hedefleri doğrultusunda başarılı çalışmalar yapacaklarına olan inancımız oldukça güçlüdür. Kendilerine başarı dileklerimle Allah yar ve yardımcımız olsun diyorum” açıklamasında bulundu.