Çorum'un İskilip ilçesinde Belediye başkanı Ali Sülük'ün yoğun çalışmaları sonucu ilçeye kazandırdığı Gençlik Merkezi Projesi hayata geçiriliyor.

İskilip Belediyesi Başkanı Ali Sülük’ün yakından takibini yaptığı ve Spor Toto Teşkilatı ile protokol imzaladığı, Gençlik Merkezi Projesi hayata geçiriliyor.

Gözden kaçırmayın

Çorum'da orman yangını Çorum'da orman yangını

İskilip Belediyesi Başkanı Ali Sülük, “En kısa süre içerisinde çalışmalarına başlanacak olan projenin hazırlanmasında bizlere destek olan Çorum Milletvekillerimiz Sayın Ahmet Sami Ceylan ve Sayın Oğuzhan Kaya’ya, Spor Toto Teşkilatına, Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım İşletmeleri Genel Müdürlüğüne ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. Gençlik Merkezimizin açılmasıyla birlikte; gençlerimizin, 7’den 70’e tüm hemşerilerimizin rahatça istedikleri zaman spor yapma, kütüphanelerden istifade ederek bilimsel çalışmalar yapma ve sanatsal faaliyetlerini yürütecekleri tesise sahip olacağız. Yoğun uğraşlar sonucu ilçemize kazandırdığımız Gençlik Merkezimizin; başta kullanıcısı olacak olan gençlerimize ve tüm ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.