İskilip Belediyesinin 2021 Yılında düzenlediği İskilip Dolma, Turşu ve Çilek Festivali Yılın Festivali oldu.

İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük’ün geleneksel hale getirdiği İskilip Dolma, Turşu ve Çilek Festivali, Türkiye’nin ‘En Kapsamlı Festival Rehberi’ Festivall.com.tr internet sitesinde 2021 yılında Tarım ve Mevsimlik Ürünler Kategorisinde düzenlenen anket yarışmasında; İskilip Dolma, Turşu ve Çilek Festivali birinci oldu.

Başkan Ali Sülük, “ ‘Tohum saç, bitmezse toprak utansın. Hedefe varmayan mızrak utansın!’Kültürel alanda yaptığımız çalışmalarımızın başarılarıyla gündeme geldiğimiz için, mutlu ve gururluyuz. Geleneksel hale getirdiğimiz ve geçtiğimiz sene ikincisini düzenlediğimiz: Dolma, Çilek ve Turşu Festivalimize gösterilen ilgi ve alakadan dolayı emeği geçen tüm herkese teşekkür ederim ” dedi.

Serdar Çorumlu’nun görevden alınmasına oda başkanlarından tepki! Serdar Çorumlu’nun görevden alınmasına oda başkanlarından tepki!

Festivall İnternet Sitesi Yöneticisi Turgay Güler, “Türkiye’nin ‘En Kapsamlı Festival Rehberi’ Festivall.com.tr internet sitesinde 2021 yılında Tarım ve Mevsimlik Ürünler Kategorisinde düzenlenen anket yarışmasında; İskilip Dolma, Turşu ve Çilek Festivali birinci olmuştur. Festival rehberi olarak, kategorisinde yılın festivali olan İskilip Dolma, Turşu ve Çilek Festivalinde emeği geçen başta Başkan Ali Sülük Bey olmak üzere herkesi tebrik eder, başarılarınızın devamını dileriz” dedi.