Osmancık'ta Gül ve Orhan Kurt çiftinin işletmeciliğini yaptığı Irmak Cafe ve Restaurant hizmete girdi.

Irmak Cafe ve Restaurant Orhan Usta'nın marifetli ellerinden köfte, ciğer şiş, tavuk şiş, ızgara ve barbekü çeşitleri arasında Adana ve Urfa kebabı ekmek arası, dürüm ve porsiyon şeklinde servis edilirken, daha bir çok seçeneği müşterilerine sunuyor.

Çorum'un ilk harita mühendislerinden İlhan Bayrak vefat etti Çorum'un ilk harita mühendislerinden İlhan Bayrak vefat etti

Bunlarla birlikte Osmancık içinde aranılan lezzetlerden biri olan kokoreç ve mevsim balıkları ile de müşterilerine aranılan damak tadında nefis lezzetli çeşitleri ile konseptini zenginleştirdi. Ara sıcaklar, mevsim salataları, sıcak soğuk içecekler, ile kuruyemişlerinizi semaver eşliğinde Kızılırmak ve tarihi kandiber kalesi manzarası ile taçlandırabileceğiniz bir işletme anlayışı ile müşterilerini kapalı ve açık alanında beklemekte.

Yemek molalarınızda tercih edebileceğiniz mekanlardan biri olmaya hazır olan Irmak Cafe ve Restaurant sabah 11.00 ile 24.00 arası Kızılırmak Mahallesi Sahil yolu Caddesi No:2 Osmancık adresinde faaliyette. Daha iyi hizmet alabilmek için 0552 802 21 20 numaradan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

(Selma Çetindere)