Trabzon Vakfıkebir Kaymakamı Sungurlulu hemşehrimiz Dr. Hacı Arslan Uzan, Sungurlu Sivil Toplum Kuruluşları Başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Mal Müdürü Burhan Sürer görevine başladı Mal Müdürü Burhan Sürer görevine başladı

Vakfıkebir Kaymakamı Sungurlulu hemşehrimiz Dr. Hacı Arslan Uzan, beraberinde eski İl Genel Meclis Üyesi Ünal Cevizci ile birlikte Sungurlu’da oda ziyaretleri gerçekleştirdi.
Uzan ve Cevizci, Sungurlu Ziraat Odası Başkanı Ramazan Kelepircioğlu, Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Kürbüz, Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası Başkanı Hakkı Vargeloğlu, Terziler ve Berberler Esnaf Odası Başkanı Mutlu Karslı, Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Osman Aşutoğlu, Şoförler ve otomobilciler Esnaf Odası Başkanı İsmail Pozan, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi Başkanı Alaattin Kayaer, Ticaret Odası Başkanı Behiç Akkaş’ı ziyaret etti.
Uzan ve Cevizci, ziyaretlerinde seçimleri tamamlanan ve güven tazeleyen oda başkanlarına hayırlı olsun dileklerini ileterek, görevlerinde başarılar diledi.
Oda başkanları da ziyaretlerinden dolayı Vakfıkebir Kaymakamı Dr. Hacı Arslan Uzan ve eski İl Genel Meclis Üyesi Ünal Cevizci’ye teşekkür ettiler.