Çorum Belediyesi Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, AK Parti Gülabibey Mahalle Toplantısında partililerle bir araya geldi. Başkan Aşgın burada yaptığı konuşmada Çorum Belediyesi’nin Gülabibey Mahallesi’nde yaptığı çalışmaları anlatırken, 2023 seçimleriyle ilgili de mesaj verdi.

“Bir mıh bir nalı, bir nal bir atı, bir at bir kumandanı, bir kumandan vatanı kurtarır”  sözünü hatırlatan Çorum Belediyesi Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Gülabibey Mahallesi sakinlerinden AK Parti iktidarına güçlü şekilde destek vermelerini istedi.  

Başkan Aşgın, “Recep Tayyip Erdoğan güçlü bir şekilde iktidara devam edecekse, buna yeryüzündeki tüm mazlumların hepsinin ihtiyacı varsa o zaman Gülabibey Mahallesi bizim için mıhtır. Bu anlamda hedefler koymamız lazım. Gülabibey Mahallesi’nde yüzde 84 olan oy oranımızı yüzde 95’lere çıkarma azmini göstermezsek o mıh düşer. Asla gücümüzü hafife almayacağız, Cumhurbaşkanımızın arkasında aynen o mıh gibi duracağız.” dedi.

Çorum demiryolunun yapımına 2024'te başlanacak Çorum demiryolunun yapımına 2024'te başlanacak

Salonda bulunan partililerden söz isteyen Başkan Aşgın  “Gülabibey Mahallesi olarak sizden bir söz almak istiyorum. Bütün mazlumların umudu olan Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında mıh gibi durmaya var mıyız?” diye sordu. Salonu dolduran partililer “Varız” diyerek Başkan Aşgın’a söz verdi.