Çorum Yayla Haber Gazetesi

Çorum

Çorum Haber

Çorum Haberleri

Çorum Belediyesi

Çorum Valiliği

Çorumspor

Çorum Gazetesi

Çorum Gazeteleri

Ahmet Ahlatcı

Çorumhaber

Corum

corumhaber

Çorumhaber

Çorum Yayla Haber Gazetesi

Çorum Haber Gazetesi

Çorum Haberleri oku

Sungurlu

Alaca

Osmancık

Sungurlu

İskilip

Kargı

Habercim19

habercim19.com

corumhaber.net

corumhakimiyet.net

çorum time

corum time

çorum valilik

Çorum Belediye

Çorum Belediyespor

Yeni Çorumspor

Çorum Yerel

ÇorumYerel Ekonomi

Çorum Ahmet Ahlatcı

Ahmet Ahlatcı

Çorum Ak Parti

Çorum CHP

Çorum İyi Parti

Çorum MHP

Çorum Gelecek Partisi

Çorum DEVA

Çorum Saadet Partisi

Ahmet Sami Ceylan

Cahit Bağcı

Agah Kafkas

Salim Uslu

Tufan Köse

Oğuzhan Kaya

Kenan Nohut

Ali Haydar Tanrıverdi

Hacı Odabaş

Yusuf Ahlatcı

Mustafa Tahtasız

Çorumluyuz

Çorumlu Amir

Çorumlu

Çorumda

Çorumdan

Çorum Yayla Haber Gazetesi

Yayla Haber

Çorum Yayla Haber

Çorum Haber

Çorum Haber Gazetesi

Çorum Yerel

Çorum Yerel Gazete

Çorum
Corum
Çorumhaber
Corumhaber
çorum gazetesi
çorum gazeteleri
çorum haberleri oku

banner2031

Çalık YEDAŞ’a Bu Kez ‘Altın Voltaj Ödülü’

Elektrik dağıtımında liderliğe soyunan Çalık YEDAŞ’a, 3. Türkiye Enerji Zirvesi'nde ödül verildi.

Güncel 14.10.2012, 18:26
1538
Çalık YEDAŞ’a Bu Kez ‘Altın Voltaj Ödülü’

Kayseri'de düzenlenen Türkiye 3'üncü Enerji Zirvesi'nde, 'Altın Vana ve Altın Voltaj Ödülleri' törenle sahiplerini buldu. Samsun'dan hedefini Avrupa'ya çeviren Çalık YEDAŞ, elektrik dağıtım şirketi olarak bir ilke daha imza atarak,  Altın Voltaj ödülünü alan ilk şirket oldu. Ödülü EPDK Başkanı Köktaş verdi.
Gas & Power Yayın Gurubu tarafından gerçekleştirilen Altın Vana ve Altın Voltaj Doğalgaz ve Elektrik Piyasaları Başarı ödülleri törenine Kayseri Valisi Şerif Yılmaz, EPDK Başkanı Hasan Köktaş, Türkiye Enerji Zirvesi Onursal Konferans Başkanı ve UGETAM Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Ümit Doğay Arınç, Çalık YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu ve çok sayıda davetli katıldı.
Verimlilik, yenilikçi ürünlerin yanı sıra şirketlerin kurumsal sosyal sorumluluk alanında yaptıkları faaliyetler dikkate alınarak verilen Altın Vana ve Altın Voltaj Ödülleri, düzenlenen törenle sahiplerini buldu.  Genel Merkezi Samsun'da bulunan 5 ilde 1 milyon 600 bin abonenin elektrik dağıtımını gerçekleştiren Çalık YEDAŞ, kurumsal sosyal sorumluluk projesi kapsamında altın voltaj ödülüne layık görüldü. Hedefini Avrupa Mükemmellik Ödülüne çeviren ve daha önce de çeşitli basın kuruluşlarınca, ‘En İyi Kurumsal Şirket’, ‘En İyi Yönetici’ gibi ödüllere layık görülen Çalık YEDAŞ’a ödülü, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Hasan Köktaş tarafından verildi.

ÇALIK YEDAŞ YAŞAMIN HER ALANINDA VAR

Çalık YEDAŞ Genel Müdürü Türkoğlu, "Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Çalık’ın bizlere verdiği güven ve destekle hedefimize emin adımlarla giderken, yönümüzü Avrupa Mükemmellik Ödülüne çevirdik.  Çalık YEDAŞ olarak örnek aldığımız Avrupa’nın en iyi dağıtım şirketlerinin kurumsal sosyal sorumluluk projelerini,  beş yıllık bir sürece indirdik.  Kurumsal sosyal sorumluluk projesi şunun için önemlidir.  Bir kaç yıl sonra altyapı sorunları tamamlandığında insanlar sizin kaç para kazandığınızla ilgilenmeyecek. Onların hayatının kalıcı bir şekilde neresinde ve nasıl yer aldığınızla ilgilenecek. Yani İlgileneceği şey o bölgedeki insanların hayatına ne kadar katkınız olduğudur.  Bölgemizle bütünleşmek adına kurumsal sosyal sorumluluk projelerini başlattık” dedi.

ÜÇ ANA BAŞLIĞIMIZ VAR; EKONOMİK, ÇEVRESEL, SOSYAL
Türkoğlu, projeleri Ekonomik, çevresel ve sosyal bir bütünleşme olarak üç ana başlık altında gerçekleştirdiklerini de belirterek, şöyle devam etti: “ Sonuç olarak enerjimizi harekete geçirerek kurumsal sosyal sorumluk projelerimizi başlatıyoruz.  Dikkuyruk’u koruyoruz, çevremizi aydınlatıyoruz, tarihimizi aydınlatıyoruz, kültürümüzü aydınlatıyoruz, kadın emeği pazarı, bölgesel ekonomik toplantıları, işin iyisi sizden, enerjisi bizden, enerji danışmanları yetişiyor, enerjimizi verimli kullanalım, müşteri ilişkileri seminerleri, enerjinin doğru kullanıyorum, gençler yeni icat çıkarıyor, Çalık YEDAŞ enerji tırı, Çalık YEDAŞ enerji tiyatrosu, projelerimizin başlıkları. İçeriği daha da dolu. Mesela geçmişimizi günümüze taşıyan Sinoplu, Samsunlu, Çarşambalı bıçak, bakır, ahşap ve yumurta topuk ustalarını bularak 1 yıllık elektrik masraflarını karşılıyoruz. Onlara katkı veriyoruz. Çalık YEDAŞ hayatın her anında yer almaya devam edecek.”

ENERJİNİN A TAKIMI TÖRENE KATILDI
Bu yıl üçüncüsü düzenlenen etkinliğin, önümüzdeki yıl da Ankara ve İstanbul yerine bir Anadolu şehrinde düzenlemeyi planladıklarını dile getiren Gas & Power Yayın Grubu Başkanı Sertaç Komşuoğlu, ''Etkinliğimiz için dört piyasa tek zirve dedik. Bu zirve sayesinde sektörün sorunları bir kez daha dile getirildi. Başta Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Taner Yıldız olmak üzere etkinliğe katkı sunan herkese teşekkür ediyorum'' dedi. Konuşmaların ardından, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Hasan Köktaş, Rekabet Kurumu Başkanı Nurettin Kaldırımcı ve Özelleştirme İdaresi Başkan Vekili Ahmet Aksu'ya sektöre hizmetlerinde dolayı teşekkür plaketi verildi. Altın Vana Ödülleri ise EWE Enerji, Shell Türkiye, Kayserigaz, Aygaz, Akpet Gaz, İGDAŞ, İpragaz, Bursagaz, Başkentgaz, İzmirgaz, UGETAM, Gedik Holding ve PGM Gözetim şirketlerinin oldu. Gecede Enerjisa, Tüpraş, İsken Enerji ve 2M Enerji şirketleri de ödül aldı.

Kaynak: Yayla Haber
Yorumlar (0)
banner2043
banner2038
parçalı bulutlu

banner2040
banner2041
Namaz Vakti 26 Mayıs 2020
İmsak 03:17
Güneş 05:08
Öğle 12:42
İkindi 16:39
Akşam 20:07
Yatsı 21:50
banner2049
banner2050
banner2014
banner2034
Arşiv