Çorum Belediyesi ‘’Yaz Konserleri’’ etkinliği kapsamında Karadeniz müziğinin sevilen grubu İmera’yı Çorumlularla buluşturacak.

Kadeş Barış Meydanı’nda ünlü sanatçıları Çorum ile buluşturan Çorum Belediyesi, 18 Haziran Cumartesi günü de Grup İmera konseri düzenliyor. Karadeniz müziğinin sevilen ekibi Grup İmera, birbirinden güzel şarkılarla Çorumlulara unutulmaz bir akşam yaşatacak.

Konser Saatine Üniversite Sınavı Düzeltmesi

Kadeş Meydanı’nda şimdiye dek Saat 21.00’de gerçekleştirilen yaz konserlerinde hafta sonu yapılacak sınav nedeniyle bir değişikliğe gidildi. Cumartesi günü gerçekleşecek konser iki saat öne çekilerek saat 19:00’da izleyiciyle buluşacak.

Milli mücadelede Çorum ve Karadeniz Bölgesi'nin önemi anlatıldı Milli mücadelede Çorum ve Karadeniz Bölgesi'nin önemi anlatıldı

Yaz konserleri kapsamında Grup İmera’nın en güzel şarkılarını Çorumlular için seslendireceğini belirten Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, “18 Haziran Cumartesi günü saat 19.00’da Kadeş Barış Meydanı’nda gerçekleştireceğimiz konserimize tüm Çorum halkımız davetlidir.” dedi.

Konser, Çorum Web TV’den de canlı olarak yayınlanacak.