TOBB Çorum Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Zeynep Yarımca ve Genç Girişimciler, “Çorum Ticaret ve Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal'a gençleri seven, gençlerden hiçbir zaman desteğini esirgemeyen ve bizlerin her zaman yanında olan başkanımıza sonsuz teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandılar.

Başkan Başaranhıncal, ”Yeni kuşak girişimcilerimiz gelecekte sektörlerinde söz sahibi olarak ekonomimizin can damarı işletmeleri bir önceki kuşaktan devralarak geliştirip büyütecek gençlerimizin daima yanındayız; onlara geleceklerini şekillendirmelerinde yol gösterici olmaya devam edeceğiz” dedi.

Oda olarak her zaman genç girişimcileri desteklediklerini belirten Çorum Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Başkanı Çetin Başaranhıncal; “Çorum’un hem sanayisinin gelişmesine hem de istihdamının artmasına yönelik yapılan çalışmalara büyük önem veriyoruz. Değişen piyasa koşullarına hızlı uyum yetenekleri, işsizliğin azaltılması ile yeni iş alanlarının oluşmasına olanak sağlamaları ve ekonomiye dinamizm katmaları sebebiyle genç girişimcilerimiz, ilimiz ve ülkemiz ekonomisi için çok değerli buluyorum ve tüm imkânlarımızla onların yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyorum. Genç girişimci kardeşlerimiz yapacakları etkinliklerle ilgili bilgiler verdi. Oda olarak bizde üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazır olduğumuzu belirttik. Genç girişimcilerimize toplumun her kesiminden destek olunması ile ilimizin, ülkemiz genelinde daha da tanınır hale gelmesine büyük katkısı olacağına inanıyoruz” açıklamasında bulundu.

Başkan Başaranhıncal, “Kadınlarımızın ve gençlerimizin her alanda aktif bir şekilde yer alması en büyük önceliğimiz. Ve Oda olarak bu konuda büyük bir çaba sarf ediyoruz. Sizlerin ticaret hayatında yer almanız, ülke ekonomisine katkıda bulunmanız ve hem Odamızı hem de bölgemizi temsil etmeniz bizler için büyük bir gurur. Nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.