Ziyarette, Genç Girişim ve Yönetişim Derneği Çorum Şube Başkanı Özden Özkeser ve Başkan Yardımcısı Hacı Odabaşta katıldı.

Ziyarette konuşan Genç Girişim ve Yönetişim Derneği Genel Başkanı M. Nezih Allıoğlu, derneğin çalışmalarından bahsederek dernek üyelerinin her anlarında yanında olduklarını ve destek verdiklerini söyledi.

Ayrıca Çorum’da şube açmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Allıoğlu, GGYD’nin Türkiye’nin en sosyal dernekleri arasında yer aldığını, Çorum ile kurulan iş birlikleriyle daha da güçleneceklerini kaydetti.

Allıoğlu, dernek olarak Nilüferler Yetişiyor Eğitime Destek Fonu ile 100 öğrenciye burs verdiklerini onların her alanda yanında olduklarını da ekledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın Çorumlu kadın girişimcilerin başarı hikayelerini anlatarak Çorum Belediyesi’nin girişimci projelere önem verdiğinin altını çizdi. Aşgın ayrıca Çorum Belediyesi tarafından hayata geçirilen Halk Et Projesi’nin Türkiye’de markalaşma yolunda önemli bir aşama kaydettiğini dile getirdi.

Dernek üyeleri kendini tanıttıktan sonra Çorum Belediyesi Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a samimi ve sıcak karşılamalarından dolayı teşekkür ettiler.
Günün anısına karşılıklı hediyelerin takdimi sonrasında toplantı sona erdi.