Gelincik Anaokulu minik öğrencileri 2021-2022 Eğitim öğretimin sona ermesi nedeniyle düzenlenen programda veliler ile bir araya geldi.

2021-2022 Eğitim öğretimin sona ermesi nedeniyle Osmancık Gelincik Anaokulu minik öğrencileri de çeşitli etkinliklerle kutlama yaptı.
Osmancık Belediyesi Kültür Sitesinde gerçekleşen etkinliğe okul müdürü, öğretmenler ve öğrenciler ile çok sayıda davetli misafirler ve veliler katıldı.
Minik öğrencilerin hazırlamış oldukları çeşitli gösteriler büyük beğeni ile izlenirken, babalarını unutmayan minikler 'BABALAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN' yazılı pankart açarak babalar günlerini kutladı.
Çocukların heyecanı ve mutluluğu gözlerinden okunurken, okul öncesinden ilkokula adım atan tüm öğrenciler tebrik edildi.
Öğrenci velileri yıl boyu en kıymetlileri çocuklarının okul öncesi eğitiminde ve düzenlenen etkinlikte emeği geçen başta Okul Müdürü Mustafa Oduncu olmak üzere, öğretmenleri Ayşegül Tüysüz, Zehra Özkan, Pelin Sever, Neslihan Öksüz ve Dilek Öğreten'e teşekkür etti.

Garibanın ekmeği 5 TL olmuşken, Cumhurbaşkanının maaşına yüzde 40 zam! Garibanın ekmeği 5 TL olmuşken, Cumhurbaşkanının maaşına yüzde 40 zam!