Gelecek Partisi Kurucular Kurulu üyesi ve Çorum Koordinatörü Avni Erdemir, Türkiye’nin ekonomik dar boğazdan kurtuluşunun tek reçetesinin ise Gelecek Partisi kadroları olduğunu söyledi.

İskilip Dolma Evi’nde gerçekleştirilen iftara Gelecek Partisi Kurucular Kurulu ve Genel Merkez Etik Kurulu üyesi ve Batı Karadeniz Bölge Koordinatörü hemşehrimiz Av. Rumi Bekiroğlu ile Gelecek Partisi Kurucular Kurulu üyesi ve Çorum Koordinatörü Avni Erdemir’in yanı sıra İl Başkanı Barış Coşgunsu, Merkez İlçe Başkanı Muhammed Taha Derin, Kadın Kolları Başkanı Selma Bayrakdar, İl, Merkez İlçe, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları yöneticilerinin yanı sıra çok sayıda partili katıldı.

Gözden kaçırmayın

Zehra Benli: Figüran değil, söz sahibiyiz Zehra Benli: Figüran değil, söz sahibiyiz

Ezanın okunmasıyla hep birlikte iftar yapan partililer, daha sonra çay eşliğinde sohbet etme fırsatı buldu.

Programda bir teşekkür konuşması yapan Gelecek Partisi İl Başkanı Barış Coşgunsu, yemeğe katılımlarından dolayı tüm partililere teşekkür ederek, önümüzdeki Ramazan Bayramlarını kutladı. Birlik ve beraberliğin önemine değinen Coşgunsu, Gelecek Partisi’nin bir ferdi olarak bu ailede olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Gelecek Partisi Kurucular Kurulu üyesi ve Çorum Koordinatörü Avni Erdemir de yaptığı konuşmada, AK Parti’den ayrılarak başka parti kurmanın nedenlerini uzun uzun anlattı. AK Parti’nin kuruluş manifestosundan uzaklaştığını ve bu yüzden kimsenin kendilerini yargılamaya haklarının olmadığını söyleyen Erdemir, Türkiye’nin ekonomik dar boğazdan kurtuluşunun tek reçetesinin ise Gelecek Partisi kadroları olduğunu söyledi.