Gazipaşa Köyü Muhtarlığı ve merkezi Bursa İnegöl'de bulunan Gazipaşa Köyü Kültür, Sosyal ve Yardımlaşma Derneği birlik, dirlik, kardeşlik, dostluk ve dayanışmayı pekiştirmek amacı ile mevlid okuttu. Düzenlenen yemek ile hem birlik beraberlik sağlandı hem de Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma gerçekleştirildi. 

Gazipaşa Köyü muhtarlığı ve köy konağının bulunduğu binadaki gerçekleştirilen yemeğe, Alaca Belediye Başkanı Halil  İbrahim Şaltu, Belediye Başkan Yardımcıları Fatih Arslan, Şerif Arslan, Eymir (sorgun) Belediye Başkanı Çetin Mertoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum İl Başkanı Ağah Karapıçak, AK Parti İlçe Başkanı Ragıp Ağaçdan ve yönetimi,  Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Şerafettin Ercoşkun ve yönetimi, Ülkü Ocakları Başkanı İsa Duru ve yönetimi, Alaca kaymakamlığı ve müftülük personeli, AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi il genel meclisi ve belediye meclis üyelerinin yanı sıra köy muhtarı ve vatandaşlar  katıldı. 
Gazipaşa Köyü Muhtarı Muttalip Gül ve Dernek Başkanı Kasım Aykaç'ın samimi ve sıcak karşılamasıyla gerçekleşen mevlid yemeğine katılanlara teşekkür edildi. 
Gazipaşa Köyü Muhtarı Muttalip Gül, gazetemize yaptığı açıklamada, "Amacımız dışarıda bulunan köylülerimizin köy ile bağını koparmamak, köyümüzü  huzurlu mutlu, dostluk ve kardeşlik düsturu ile yaşanılabilir bir belde haline getirmek  için çalışıyoruz. Bu yılın bol yağışlı geçmesi morallerimizi düzeltti. Ülkemizde, ilimizde, ilçemizde ve köyümüzde   yaşayanlara esenlikler diliyorum. Gazipaşa Köyü Derneği ve köy halkından büyük destek alıyoruz kendilerine teşekkür ediyorum" dedi. 

Gözden kaçırmayın

Kule Yapı Mühendislik Alaca'da hizmete açıldı Kule Yapı Mühendislik Alaca'da hizmete açıldı

(Özel Haber-Arap Kurt)