Fevzi Şeker, Mimar Sinan Mahallesi’ne hizmet etmenin onurunu yaşadığını belirterek, 2024 Yerel ve Mahalli İdareler Seçimlerinde muhtarlık adaylığını açıkladı ve mahalle sakinlerinden destek istedi.

Çorum'un Mimar Sinan Mahallesi Muhtarı Fevzi Şeker, 2024 yılı Mart ayında yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinde muhtarlığa yeniden aday olduğunu açıkladı.

Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla muhtar adayı olduğunu açıklayan Mimar Sinan Mahallesi Muhtarı Fevzi Şeker, 15 yıllık hizmet ve tecrübesiyle yeniden aday olduğunu duyurdu.

Bölgenin yabancı istatistikleri ele alındı Bölgenin yabancı istatistikleri ele alındı

Fevzi Şeker açıklamalarında şu ifadeleri kullandı;

"Mahallemize hizmet etmek için adayız"

“2009 yılında yapılan muhtarlık seçimlerinde mahallemize ve sakinlerine hizmet etmek için çıktığımız bu yolda kimseyi diğerinden ayırmadan dertlerine ortak olmaya ve mutluluklarını paylaşmaya gayret ettik. Bu görevi yaparken Allah'ın rızası dışında hiçbir gayemiz olmadan sadece mahalle sakinlerimizin hak ettikleri hizmetin en iyisini temin ve tesis etmek için çalışmalarımızı yaptık. Mahallemiz ve sakinleri adına atılacak müspet her işin yanında zararına olacak her icraatın karşısında durduk. Bu duygu düşünce ve hissiyat ile 15 yıllık hizmetimiz ve tecrübemizle azalarımız, Osman Özkılıç, Murat Taş, Fuat Ağca, Cengiz Metin, Gülşen Delice ve Arslan Bolat ile birlikte 2024 yılı Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde Rabbimin izni, mahalle sakinlerimizin, dostlarımın desteklerine, dualarına ve muhtarlık görevine talibiz”