Çorum’da bir süre ehliyet kursu hocalığı yapan, şehrimizin sevilen simalarından Feramus Korkut (68), Mislerovacığı Köyü’nde son yolculuğuna uğurlandı. 

Çorum Merkez Mislerovacığı Köyü’nden, Çorum’da bir süre ehliyet kursu hocalığı yapan, şehrimizin sevilen simalarından Feramus Korkut (68), yakalandığı kanser hastalığına yenik düşerek hayatını kaybetti.

Sevim Korkut’un eşi, Ceyda ve Cesur’un babaları, Mislerovacığı Köylüleri Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleri Musa Korkut’un ağabeyi, Hüseyin Korkut’un kardeşi olan Feramus Korkut, bir süredir tedavi gördüğü Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde vefat etti.

Yavuz Donat Çorum'u ve Ahlatcı'yı yazdı: Anadolu'da tek! Ahlatcı, Çorum ekonomisinin lokomotifi Yavuz Donat Çorum'u ve Ahlatcı'yı yazdı: Anadolu'da tek! Ahlatcı, Çorum ekonomisinin lokomotifi

Feramus Korkut’un vefatı derin üzüntüyle karşılanırken, merhumun cenazesi bugün saat 16.00’da Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Çorum Şubesi’nde düzenlenen törenin ardından, Mislerovacağı Köyü mezarlığında toprağa verildi.

Cenaze törenine CHP Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz, Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Tuncay Polat, Belediye Meclisi Üyesi Hüseyin Gazi Uysal, Mislerovacığı Köylüleri Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yöneticileri, ailesi, yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.