Çorum Fatih Sultan Mehmet İlkokulu 3/C sınıfı öğrencileri and içip fular taktılar.

Uzun zamandır Hitit Gençlik ve İzcilik Kulübü’ne bağlı olarak izcilik yapan çocuklar, İzci liderleri ve sınıf öğretmenleri liderliğinde fularlarını taktılar.

And içme törenini yöneten Erden Özer, "İzcilik çalışmalarıyla yurduna, ulusuna, ailesine bağlı,doğayı ve hayvanları seven ve koruyan, büyüklerini sayan küçüklerini seven bireyler yetiştirmeyi hedefleyen bir eğitim yöntemidir" dedi .izcilerini kutlayan Özer: izcilik türesine uyduğunuz sürece hep başarılı ve mutlu olacaksınız” dedi.

And içme töreninden sonra çeşitli parodi ve skeçlerle hünerlerini sergileyen minik öğrenciler izleyenlerden büyük beğeni aldılar.

Töreni izleyen ve çocukların fularlarını takan eğitimci izci liderleri ve branş liderleri de çocukların tiyatro yeteneklerini ve performanslarını çok beğendiklerini söylediler.

Özel Eğitim Kurumları ücret iyileştirmesi ve servis ücretlerinin karşılanmasını istiyor Özel Eğitim Kurumları ücret iyileştirmesi ve servis ücretlerinin karşılanmasını istiyor

Öğrenci velilerinin de beğenisini alan 3/C sınıfı öğrencileri ailelerini 20 Mayıs da yapacakları kampa davet ederek programı tamamladılar.