Osmancık’ta inşaat sektöründe örnek projelere imza atan Toprak Gayrimenkul ve Erdoğanlar Yapı ilçeye yeni bir sektörü daha kazandırdı. 

Ertoprak bünyesinde faaliyet gösterecek olan Temel Ahşap Bölge Bayisinin açılışı gerçekleştirildi.
Gemici Mahallesi Sultan Hamit Caddesinde Gemici Ertoprak Konutlarında Temel Ahşap Bölge Bayisi ve Showroom Mağazasının açılışı yapıldı.


Çeşitli işleri nedeni ile açılış öncesinde Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, mağazayı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. 
Açılışa Osmancık Belediye Başkanvekili Hüseyin Cebeci, Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Eskiadam, Osmancık Müftüsü Dr. Eyyup Aydın, Milli Eğitim Müdürü İdris Makineci, Ak Parti İlçe Başkanı Şerif Okudan, İyi Parti İlçe Başkanı Mustafa Boyacı, OSMİAD Başkanı Fatih Ergün, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nihat Kabakçı, Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası Başkanı Bilal Karatağ, siyasi parti temsilcileri, belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, daire müdürleri, sanayici ve iş adamları, çarşı esnafları ve çok sayıda davetli vatandaş katıldı.
Osmancık Müftüsü Dr. Eyyup Aydın’ın açılış duasının ardından protokol üyeleri tarafından açılış kurdelesi kesildi. 


Ertoprak Ortakları Ahmet Toprak ve Selman Erdoğan açılışa katılan davetliler ile ayrı ayrı ilgilenerek showroom mağazasında sergilenen yeni nesil ürünleri tanıttı.
Firma ortağı Ahmet Toprak  açılış konuşmasında “İstihdamın, üretmenin, evine helal rızık götürme noktasında sebep olmanın ne kadar anlamlı olduğunu çok iyi bilen insanlarız. Başta buradaki iş adamı arkadaşlarımız olmak üzere bizler de bu zor günlerde elimizi taşın altına uzatalım istedik.

MHP’nin üst düzey yöneticileri Osmancık’ta buluştu MHP’nin üst düzey yöneticileri Osmancık’ta buluştu

Bu noktada bize 60 yıllık Temel Ahşap kalitesinin kapılarını açıp fabrikasına bizi ortak eden, bu güzide müessesenin buraya teşekkül etmesinde çok büyük emeği olan Sayın Ahmet Salih Kınık beyefendinin şahsında Temel Ahşap’a da ayrıca teşekkür ediyoruz. İnşallah oradaki fabrikamızın kapasitesini yüzde 30 artırıp burada Osmancık halkımızla, Türkiye ile buluşturmanın gayreti içerisindeyiz. Bu memlekette kim taş üstüne taş koyarsa bizim başımızın üstünde yeri vardır. Biz de bu anlayışla yola çıktık. İnşallah memleketin istihdamına, üretimine katkı sağlamak için mücadele vereceğiz. Bu anlamlı günümüzde yanımızda olan; açılışımıza gelerek, arayarak, mesaj göndererek, bizleri yalnız bırakmayan eş, dost, arkadaş herkese ayrı ayrı teşekkür ederiz. İyi ki varsınız, hepinizden Allah razı olsun!” diye konuştu.
Temel Ahşap Bölge Bayisinde ahşap kapı, çelik kapı, laminant parke ve ahşap ürünlerinin Osmancık ve çevresine satışı ve destek hizmeti sunuluyor.

(Selma Çetindere)