Cumhuriyet Halk Partisi Sungurlu İlçe Başkanı Ali Erayhan, AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu’ya tepki gösterdi. 

Fişek ve kapsül fabrikaları için Halil İbrahim Aşgın’a teşekkür Fişek ve kapsül fabrikaları için Halil İbrahim Aşgın’a teşekkür

'Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun hakkında kullandığı kelimeleri kendilerine iade ediyoruz' diyen CHP Sungurlu İlçe Başkanı AliErayhan; “Erol Kavuncu açıklamasında kendi şahsiyetini ve kişiliğini açık bir şekilde ifade etmeye çalışmış, bir kez daha gördük ki siyasi ahlaktan uzaktan bir vekil, yaptığı açıklamalarda hakaret, nefret, toplumu bölücü söylemleri ağzından düşürmüyor” dedi.
İlçe Başkanı Erayhan, "Sungurlu İlçe teşkilatımızla sayın Genel başkanımızın yaptığı açıklamaları sonuna kadar destekliyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi genel başkanı ve her bir mensubu sadece Yüce Türk Milletinden talimat alır, bizler her vakit doğruları söylemekten vazgeçmeyeceğiz. Sizleri artık korku sardı, yaptıklarınız teker teker gün yüzüne çıktıkça iyice siyasette çirkinleşiyorsunuz. Artık siyasette sona yaklaştığınız ve her fırsatta bunları dile getirmeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.