AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Büyük Birlik Partisi Çorum İl Başkanı Şakir Yıldırım’ı ziyaret etti.

Ziyarete, Çorum Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, AK Parti Çorum İl Başkan Yardımcısı Mustafa Alagöz, Yönetim Kurulu Üyesi Osman Aktı, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Kenan Özüyağlı da katıldı.

Kavuncu yaptığı konuşmada, “Ülkemizin içinden geçtiği şartları, devletimizin bekasını, ülkemizin birliğini, bütünlüğünü ve vatandaşlarımızın huzurunu, refahını daha da yükseltmek için yapılabilecek çalışmalar ile ilimizin beklenti ve talepleri hususlarında istişare ve değerlendirmelerde bulunduk. Birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde Cumhur ittifakının 2023 zaferi için verimli bir saha çalışmasını nasıl yürütebileceğimizi konuştuk.

Dünya menfaati için doğrularından, memleket sevdasından hiçbir zaman vazgeçmeyen, kalbinde bayrak, millet sevdası ve Türkiye'nin bağımsızlık aşkı ile gerektiğinde bedel ödeyip asla boyun eğmeyen şehit lider Muhsin Yazıcıoğlu bu ülkeye ve millete ömrünü adamıştır. Bu gün Muhsin Başkanın açtığı yolda bayrağı devralarak BBP Genel Başkanı değerli devlet ve siyaset adamı Mustafa Destici Beyin liderliğinde birlikte yol yürüyen kardeşlerimizle aynı idealleri ve aynı mefkûreyi paylaşıyoruz” dedi.

Kavuncu, “Bu nedenle bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da Büyük Birlik Partili kardeşlerimizle birlikte milletin adamları olarak; ülkemiz, milletimiz için en iyisini yapmak adına omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz. Türkiye için inandığımız yolda hep birlikte ihlasla, fedakârlıkla, samimiyetle, gayretle çalışacağız. Yerli, milli ve cesur duruşumuzla aziz milletimizin kalbindeki yerimizi koruyarak Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü liderliğinde ülkemizi 2023 hedefimize, 2053 ve 2071 vizyonlarımıza milletimizin desteğiyle hep birlikte kavuşturacağız inşallah. Büyük Birlik Partisi Çorum İl Başkanı kardeşim Şakir Yıldırım'a, kıymetli Merkez İlçe Başkanımız Ali Arslan'a ve çok değerli Yönetim Kurulu Üyelerine ziyaretimizde gösterdikleri samimi misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz” açıklamalarında bulundu.

Ahmet Sami Ceylan: AK Gençlik, Türkiye'yi hedeflerine ulaştıracak ve dünyayı değiştirecek Ahmet Sami Ceylan: AK Gençlik, Türkiye'yi hedeflerine ulaştıracak ve dünyayı değiştirecek