İYİ Parti Sungurlu İl Genel Meclis Üyesi Ercan Şahin, “Ak Parti İlçe Başkanı, rüyasında yeri bile belli olmayan köylere gölet yaptık diyor. Koca bir ilçeyle, 30 bin kişi yaşayan insanlarla dalga geçiliyor. Size gönül vermiş kendi seçmeninizi bari kandırmayın” dedi.

Yavru kuşun imdadına itfaiye yetişti Yavru kuşun imdadına itfaiye yetişti

'Koca bir ilçeyi susuzluğa mahkum eden zihniyet Adalet Kalkınma mı yoksa Adaletli kandırma partisi mi anlamadık' diyen İYİ Parti Sungurlu İl Genel Meclis Üyesi Ercan Şahin, “Vekili de aynı İlçe Başkanı da. Vekil 6 ayda Kırankışla Göletini bitiriyor, İlçe başkanı da istihare ye yatmış, demek ki rüyasında yeri bile belli olmayan köylere gölet yaptık diyor. Koca bir ilçeyle otuz bin kişi yaşayan insanlarla dalga geçiliyor size gönül vermiş kendi seçmeninizi bari kandırmayın” dedi.
'Biz zaten alışkınız sizin yalanlarınıza' diyen Şahin, “İlçe Başkanı Demirşeyh, Tatlı ve Sarıcalar Köylerine gölet başlattık, gurup yolları Karaçay, Çankırı yolunu çalışmalar başlattık diyor. Bırakın bu kadar yalanı. Marketlerde ucuz çay var, alında kaçan mı? Kırankışla Barajına hani 100 bin TL ödenek ayrılmıştı. Hani bu sene büyük bölümü yapılacaktı. Adalet ve Kandırma partisinin ilçe başkanı, örs gibi oturup, körük gibi solumayla ilçe başkanlığı olmuyor. Her defasında ‘Yaparsa AKP yapar diyeceğinize, memleketin göletlerini yaptırın, susuzluktan kurtarın. O zaman bizde sizleri ayakta alkışlayalım” ifadelerini kullandı.