Çorum Yayla Haber Gazetesi

Çorum

Çorum Haber

Çorum Haberleri

Çorum Belediyesi

Çorum Valiliği

Çorumspor

Çorum Gazetesi

Çorum Gazeteleri

Ahmet Ahlatcı

Çorumhaber

Corum

corumhaber

Çorumhaber

Çorum Yayla Haber Gazetesi

Çorum Haber Gazetesi

Çorum Haberleri oku

Sungurlu

Alaca

Osmancık

Sungurlu

İskilip

Kargı

Habercim19

habercim19.com

corumhaber.net

corumhakimiyet.net

çorum time

corum time

çorum valilik

Çorum Belediye

Çorum Belediyespor

Yeni Çorumspor

Çorum Yerel

ÇorumYerel Ekonomi

Çorum Ahmet Ahlatcı

Ahmet Ahlatcı

Çorum Ak Parti

Çorum CHP

Çorum İyi Parti

Çorum MHP

Çorum Gelecek Partisi

Çorum DEVA

Çorum Saadet Partisi

Ahmet Sami Ceylan

Cahit Bağcı

Agah Kafkas

Salim Uslu

Tufan Köse

Oğuzhan Kaya

Kenan Nohut

Ali Haydar Tanrıverdi

Hacı Odabaş

Yusuf Ahlatcı

Mustafa Tahtasız

Çorumluyuz

Çorumlu Amir

Çorumlu

Çorumda

Çorumdan

Çorum Yayla Haber Gazetesi

Yayla Haber

Çorum Yayla Haber

Çorum Haber

Çorum Haber Gazetesi

Çorum Yerel

Çorum Yerel Gazete

Çorum
Corum
Çorumhaber
Corumhaber
çorum gazetesi
çorum gazeteleri
çorum haberleri oku

banner2031

Dodurga’yı Türkiye’nin parlayan yıldızı yapmaya kararlı

Dodurga Belediye Başkanı Mustafa Aydın Dodurga’yı 2023 vizyonuna uygun hale getirmek için hiç durmadan çalıştıklarını söyledi.

Dodurga 12.05.2020, 16:47 12.05.2020, 16:51 Merve Kayış
152
Dodurga’yı Türkiye’nin parlayan yıldızı yapmaya kararlı

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinden bugüne kadar gece gündüz demeden Dodurga’nın her alanda gelişimi ve değişimi için çalıştıklarını ifade eden Dodurga Belediye Başkanı Mustafa Aydın, “Hoşgörünün, paylaşımın, dostluğun ve kardeşliğin üst seviyede olduğu Anadolu’nun en şirin yerleşim yerlerinden olan bu güzel ilçeye ne kadar hizmet etsek azdır” dedi.
Hiç kimseyi ötekileştirmeden, merkez-kırsal ayrımı yapmadan ilçenin her noktasına aynı seviyede hizmet götürdüklerini ifade eden Aydın, “Sabahın ilk ışıklarıyla mesaimize başlayarak geç saatlere kadar hiç durmadan çalıştık. Sürekli sahada halkımızla iç içe olmaya özen gösterdik. Gönüllere dokunmayı, yüreklerde iz bırakmayı kendimize prensip edindik” diye konuştu.
Dodurga’yı Türkiye’nin parlayan yıldızı yapmaya kararlı olduklarının altını çize Aydın, Çünkü bizler çalışmayı seven, şehit kanlarıyla sulanmış vatan topraklarına hizmet etmeyi kendine şiar edinmiş insanlarız. Yorulma ve dinlenme bilmeden, gece gündüz demeden milletimize en güzel hizmetlerin gelmesi için halkımızla el ele vererek modern, nezih ve kaliteli yarınlara el birliğiyle ulaşmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Esentepe Mahallesi 2. nci etap TOKİ 60 evler civarındaki tüm su şebekesini yenileme çalışmalarına başladıklarını açıklayan Aydın, “İlçemizde doğalgaz çalışmalarında kazılan ve bozulan yolları tekrar asfalt ve kilitparke taşı yapmadan önce 2 nci etap TOKİ 60 evler civarındaki tüm su şebekesi çalışmalarımıza başladık. Biz ilçemiz için üzerimize düşenin en güzelini yaptığımıza inanıyoruz. İlçemiz için herkes konuşmaktan ziyade üzerine düşeni yaparsa daha verimli olunacağına inanıyorum” dedi.
Dodurgalıyım diyen herkesin üzerine düşen görevi yerine getirmesini isteyen Aydın, "Bizler İlçemizde ne yapmamız gereken işleri biliyoruz ve bu zamana kadarda yaptığımıza inanıyoruz. İlçe dışında yaşayan ve ben Dodurgalıyım diyen herkesin konuşmaktan ziyade elini taşın altına koyup, bazı sorumlulukları alması gerektiğine inanıyoruz.  Bizler dedikodulara kulağımızı tıkayıp, Dodurga’ya daha nasıl fazla hizmet yapabilirizin hesabını yapıyoruz”  diye konuştu.
Hakkında yapılan göndermelere kulak asmadığına değinen Aydın, “Birileri gibi laf değil hizmet yapıyoruz. Amacımız bireysel değil, güç birliği içerisinde çalışmaktır. Birlikten kuvvet doğar. Bizim derdimiz tüketmek değil üretmek, bizim bu sorumluluğu almamızdaki sebep oyunbozanlık değil, birlik ve beraberlik içinde iş yapmaktır, üretmektir” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Yayla Haber
Yorumlar (1)
Hicham el Guerrouj 2 hafta önce
Haber tamam da...
Atma Recep, din kardeşiyiz
banner2043
banner2038
19°
az bulutlu

banner2040
banner2041
Namaz Vakti 26 Mayıs 2020
İmsak 03:17
Güneş 05:08
Öğle 12:42
İkindi 16:39
Akşam 20:07
Yatsı 21:50
banner2049
banner2050
banner2014
banner2034
Arşiv