Deva Partisi Çorum İl Kadın Politikalar Başkanı Zehra Benli, ihtiyacı olan engelli bireylere destek amaçlı planlanan Kurban paylarını ulaştırdı.

Türküler yoldaşın olsun! Hasan Erdoğan vefat etti Türküler yoldaşın olsun! Hasan Erdoğan vefat etti

Deva Partisi Çorum İl Kadn Politikaları Başkanı Zehra Benli, ihtiyacı olan engelli bireylere destek amaçlı planlanan Kurban paylarını ulaştırmak amacıyla Çorum Engelsiz Yaşam Derneği Başkanı Ertuğrul Kazak'ı ziyaret etti.

Zehra Benli; "Bayramlar dini vazifelerimiz gereği yardım ve sevgiyi pekiştirmek adına en önemli günlerdir. Tüm kurum, kuruluş ve makamları bu konuda hassas olmaya ve yardıma muhtaç insanlarımızı unutmaksızın onların yanlarında olmaya davet ediyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada Deva Partisi Çorum İl Yönetimi olarak, Çorum Engelsiz Yaşam Derneğine destek olacağız" ifadelerini kullandı.

Çorum Engelsiz Yaşam Derneği Başkanı Ertuğrul Kazak, hazırladıkları projeler hakkında bilgi verdi. Engelli ev ziyaretlerine devam etmek için karşılıklı mutabık olduklarıni söyledi.

Ziyaretten çok memnun kaldığını belirten Dernek Başkanı Ertuğrul Kazak, kesilen kurbanın kabul olmasını ve hayır sahiplerinin hayrının Allah katında kabul görmesi dileğinde bulundu.