DEVA Partisi Kurucu Üyesi, Genel Başkan Yardımcısı ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmet Emin Ekmen, Çorum İl Yönetim Kurulu ile bir araya geldi.

DEVA Partisi Çorum İl Başkanı Elvan Can Çabuk ve Yönetim Kurulu üyeleri ile gerçekleştirilen toplantının ana konusu seçim ve saha çalışmaları oldu.

DEVA Partisi olarak, tüm Türkiye gibi Çorum'da da yükselişe dikkat çeken Mehmet Emin Ekmen, seçimde kendi logolarıyla ve Milletvekili adayıyla Çorum'dan vekil çıkarma konusunda yapılacak çalışmalar adına Çorum teşkilatına güvenlerinin tam olduğunu ifade etti.

Mehmet Emin Ekmen, her geçen gün DEVA Partisine tüm Türkiye'nin daha fazla kucak açtığını buna bağlı olarak Türkiye geneli anketlerde Deva Partisinin hızla yükseldiğini, fakat bazı anket firmaları tarafından taraflı anketler yapıldığına dikkat çekerek, İktidarın özellikle yandaş, akraba medya kanallarında toplum ahlakı bozan ve gençleri zehirleyen yayınların olduğunu ve ısrarla devam ettirildiğini bu aşamada DEVA Kadrolarına toplumda yitirilmeye çalışılan kültür, örf ve adetlerin korunmasında büyük iş düştüğünü ifade etti.

'Çorum’da 50 bin kişiyle miting gerçekleştirerek bir ilke imza attık' 'Çorum’da 50 bin kişiyle miting gerçekleştirerek bir ilke imza attık'

"İl Yönetimi ve Teşkilatı olarak biz siyasette konuşmaya değil icraat yapmaya geldik" diyen DEVA Partisi Çorum İl Başkanı Elvan Can Çabuk, Erken veya zamanında yapılacak Genel Seçimlerde halkın teveccühü ile; Çorum ‘a verdiği sözleri tutan ve halkın istek, beklentileri doğrultusunda şehrimize hizmet edecek Milletvekilleri kazandırma hedefleri olduğu söyledi.

Partiye yeni katılan üyelere rozet takıldıktan sonra toplantı sona erdi.