Deva Partisi Çorum İl ve Merkez İlçe teşkilatı, Çorum Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı’na muharrem ayı ve 30 Temmuz akşamı Ankara’da Cem Evlerine yapılan çirkin saldırılar dolayısıyla üzüntülerini paylaşmak için ziyaret gerçekleştirildi.

Akademisyen oldu, vazgeçemediği pilotluk hayaline dronla kavuştu Akademisyen oldu, vazgeçemediği pilotluk hayaline dronla kavuştu

Çorum Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Başkanı Nurettin Aksoy ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlik ve beraberliğimize hiçbir gücün gölge düşüremeyeceği üzerine dostane bir sohbet gerçekleştirildi.

DEVA Partisi Çorum İl Başkanı Elvan Can Çabuk, yetkililerin bu olayı tüm yönleri ile araştırmalarını ve saldırıların arkasındaki kardeşliğimize kast eden karanlık odakları ortaya çıkarması zaruri olduğunu belirtti.

Elvan Can Çabuk, "Bugün bu ziyaret vesileyle Alevi halkımızın kardeşleri olarak her zaman yanlarında olduğumuzu belirtiyor, Hak Tealadan tutulan Yas-ı Muharrem oruçlarını kabul buyurmasını niyaz ediyoruz" dedi.