Avrupa Çorumlu İşverenler Derneği Genel Başkanı Selahattin Toprakçı, Çorumluların gerek şehir içinde, gerek başka illerde, gerekse yurtdışında birlik ve beraberlik içinde, güçbirliği halinde hareket etmesi, yaşanan sorunların çözümü noktasında “ortak ses” olması gerektiğini belirtti.

'KGK Yerel Medya Buluşması' ödül gecesiyle taçlandı 'KGK Yerel Medya Buluşması' ödül gecesiyle taçlandı

Avrupa Çorumlu İşverenler Derneği Genel Başkanı Selahattin Toprakçı, Arkadaş Toplumsal Dayanışma Derneği Başkan Vekili Nazlıcan Özten ve dernek yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Dalgıçlar Otel’de basın mensupları ile bir araya geldi.
Çorum’da görev yapan bazı yerel ve ulusal gazete temsilcileri ile yemek ortamında sohbet eden Toprakçı, “Basın mensuplarımızın özverili çalışmaları, fedakarca çalışmaları takdire şayan. Sizler yaptığınız haberlerle biz Avrupa’da yaşayan Çorumluları haberdar ediyorsunuz. Objektif haberciliğinizle çok güzel şeyler yapıyorsunuz. Emek verdiğiniz haberlerinizi bize ulaştırıyorsunuz. Bu konuda sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır” dedi.
Basın mensuplarının önerilerini dinleyen Toprakçı, “ortak paydamız Çorum” diyerek Çorumluların her yerde, her platformda güçbirliği halinde olması gerektiğinin altını çizdi.
Arkadaş Toplumsal Dayanışma Derneği Başkan Vekili Nazlıcan Özten de dernek olarak yaptıkları çalışmalar ve derneğin amaçları hakkında bilgiler verdi.
Daha sonra Toprakçı ve gazeteciler çeşitli konularda görüş alışverişinde bulundu.