Çorum İl Sağlık Müdürlüğü kurum ve kuruluşları için 5 yıllık olarak yapılan banka promosyon anlaşması beklentileri karşılayacak şekilde neticelendi.

Gözden kaçırmayın

Ömer Sobacı, hipertansiyona karşı uyardı Ömer Sobacı, hipertansiyona karşı uyardı

Sağlık-Sen Çorum Şube Başkanı Ahmet Saatcı tarafından yapılan açıklamada, “Yetkili sendika olarak katıldığımız ihale ile ilgili olarak; İhale öncesinde tüm banka yetkilileri ile; Katılım sağlamaları, rekabet oluşturmaları, sağlık çalışanlarını memnun edecek yüksek teklif verilmesi konusunda görüşmeler yapılmıştır. Bu görüşmeler bugün meyvelerini vermiş ve mevcut piyasa koşulları içinde alınabilecek en yüksek ücrete yakın bir ücretin alınması sağlanmıştır. Alınan 17.750,00 TL.lik ücretin sağlık çalışanlarını memnun etmesini temenni ediyoruz. Alınan 17.750,00 TL. Çorum'da promosyon olarak alınan en yüksek ücrettir. Hitit Üniversitesinin 5 yıl için aldığı rakamın neredeyse %50 elli fazlası alınmıştır” dedi.

Saatcı, “Sağlık-Sen Çorum Şubesi olarak; Bu ücretin alınabilmesi için çaba sarf eden, il sağlık müdürlüğü yetkililerine ve promosyon ücretinin yüksek alınabilmesi noktasında katılım sağlayarak kendi aralarında oluşturdukları rekabetten dolayı banka yetkililerine teşekkür ediyor, alınacak ücretin tüm sağlık çalışanlarına hayırlı olmasını diliyoruz” ifadelerine yer verdi.