Çorum Belediyesi Kadın Kültür ve Sanat Merkezleri (KKSM),  kadınlara yönelik önemli kültür, sanat ve spor faaliyetlerine devam ediyor. Merkezlerdeki kurslara katılan kadınlar el emeği, göz nuru ürünlerini açtıkları sergiyle vatandaşların beğenisine sundu.

Tarihi Veli Paşa Hanı’nda gerçekleştirilen sergiye Vali Yardımcısı Murat Çağrı Erdinç, Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Yağbat, Vali Mustafa Çiftçi’nin eşi Azime Çiftçi, Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ın eşi Feyza Aşgın’ın yanı sıra Turkey One Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Demet Sabancı Çetindoğan da katıldı.

Sergi açılışında konuşma yapan Başkan Yardımcısı Turhan Candan, yıl boyu özenle hazırlanan ürünlerin sergileneceğini vurgulayarak, “Bugün bu handa Çorum Belediyesi Kadın Kültür ve Sanat Merkezleri’nin yıl boyunca ürettiği el emeği, göz nuru ürünlerin sergisini gerçekleştireceğiz. Emeği geçen tüm kursiyerlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Konuşmanın ardından kurdele kesen protokol üyeleri, sergiyi gezerek elde edilen ürünler hakkında detaylı bilgi aldı.

Çorum, tarihi ve kültürel değerleri ile ayağa kalkıyor! Halk Bankası binası yıkılıyor Çorum, tarihi ve kültürel değerleri ile ayağa kalkıyor! Halk Bankası binası yıkılıyor