Çorum’da ve ülkemizde mobilya sektörünün önde gelen isimlerinden, Moleron Yönetim Kurulu Başkanı Ali Karabacak, ulusal kanallarda “Moleron” oluşumunu anlatmaya devam ediyor.

Ali Karabacak, şimdi de ünlü program yapımcısı Ali Çağatay ile “Ekotürk” kanalında “Son Seans” adlı programın canlı yayın konuğu oldu.
40 dakikalık doyurucu bir programa imza atan Ali Karabacak, Türkiye’de 45 lüks mobilya firmasının bir araya gelerek online platformda oluşturduğu Moleron hakkında bilgiler aktararak,  mevcut gidişatı değerlendirdi.
Karabacak, mobilya sektörüne seslenerek, “artık babadan, dededen kalma yöntemlerle ticaret yapılamıyor. Bu anlayışı terk edin, dijital platformda bir an önce yerinizi alın” dedi.
Moleron’un dijital ortamdaki yeri hakkında bilgiler veren Karabacak, kendisine yöneltilen sorulara da yanıt vererek keyifli bir sohbet sağladı.

Gözden kaçırmayın

Benzin 25, motorin 24 lirayı geçti Benzin 25, motorin 24 lirayı geçti

BU YİĞİTLER, BU YÜREKLİ İNSANLAR HEP ÇORUM’DAN MI ÇIKIYOR?

Yoğun ilgi gören programın sunucusu Ali Çağatay ise Karabacak nezdinde tüm Çorumlu girişimcileri ve iş insanlarını tebrik ederek, Ahlatcı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ahlatcı’ya da selamlarını iletti. Çağatay, “Bu yiğitler, bu yürekli insanlar hep Çorum’dan mı çıkıyor?” diyerek Çorumluların girişimci ruhunun, cesaret dolu atılımlarının alkışlanması gerektiğinin altını çizdi.