Çorum Yayla Haber Gazetesi

Çorum

Çorum Haber

Çorum Haberleri

Çorum Belediyesi

Çorum Valiliği

Çorumspor

Çorum Gazetesi

Çorum Gazeteleri

Ahmet Ahlatcı

Çorumhaber

Corum

corumhaber

Çorumhaber

Çorum Yayla Haber Gazetesi

Çorum Haber Gazetesi

Çorum Haberleri oku

Sungurlu

Alaca

Osmancık

Sungurlu

İskilip

Kargı

Habercim19

habercim19.com

corumhaber.net

corumhakimiyet.net

çorum time

corum time

çorum valilik

Çorum Belediye

Çorum Belediyespor

Yeni Çorumspor

Çorum Yerel

ÇorumYerel Ekonomi

Çorum Ahmet Ahlatcı

Ahmet Ahlatcı

Çorum Ak Parti

Çorum CHP

Çorum İyi Parti

Çorum MHP

Çorum Gelecek Partisi

Çorum DEVA

Çorum Saadet Partisi

Ahmet Sami Ceylan

Cahit Bağcı

Agah Kafkas

Salim Uslu

Tufan Köse

Oğuzhan Kaya

Kenan Nohut

Ali Haydar Tanrıverdi

Hacı Odabaş

Yusuf Ahlatcı

Mustafa Tahtasız

Çorumluyuz

Çorumlu Amir

Çorumlu

Çorumda

Çorumdan

Çorum Yayla Haber Gazetesi

Yayla Haber

Çorum Yayla Haber

Çorum Haber

Çorum Haber Gazetesi

Çorum Yerel

Çorum Yerel Gazete

Çorum
Corum
Çorumhaber
Corumhaber
çorum gazetesi
çorum gazeteleri
çorum haberleri oku

banner2031

STK’lardan Aşgın’a dualı destek

Akademik kimliğinin yanı sıra toplumda Sivil Toplum Kuruluş (STK) çalışmalarıyla tanınan AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın, çok sayıda STK temsilcisi ile bir araya geldi.

Çorum 17.11.2018, 17:06 17.11.2018, 17:36 Ulaş Odabaş
1000622
STK’lardan Aşgın’a dualı destek

Akademik kimliğinin yanı sıra toplumda Sivil Toplum Kuruluş (STK) çalışmalarıyla tanınan AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın, çok sayıda STK temsilcisi ile bir araya geldi.

İkinci Bahar Lokantası’nda düzenlenen yemekli toplantıda, STK temsilcileri Aşgın’a hayırlı olsun dilekleriyle birlikte başarısı için duacı olduklarını bildirdi.

Kısa bir selamlama konuşması ile toplantıya katılan STK temsilcilerine teşekkür eden Dr. Halil İbrahim Aşgın, “Hayır niyetlerle çıktığımız bu yolda, tüm kardeşlerimizden dua istiyorum. Nasıl ki Çorum adına yapılacak tüm gönüllü işleri el birliği ile yaptık, inşallah görev bize kısmet olursa da, Çorum’u tüm dinamiklerle birlikte yöneteceğiz. Elbette ki insanız ve eksiklerimiz de olacaktır. Eğer ki bir eksiğimiz ve yanlışımız olduğunda kardeş sorumluluğu ile uyarıp bize doğru yolu işaret etmezseniz vebalde kalırsınız. Bu vebali bugünden sizlerin omzuna yüklüyorum. Ne yapacaksak el birliği ve gönül birliği içerisinde yapacağız” dedi.

Toplantıya katılanlar yaptıkları kısa değerlendirme konuşmalarında, Dr. Halil İbrahim Aşgın’ın samimiyetine ve dürüstlüğüne her daim şahit olduklarını ifade ederek, Belediye Başkanı olarak da Çorum’a ve Çorumlu’ya en güzel hizmeti samimiyet ve adalet duyguları içerisinde sunacağına inandıklarının altını çizdiler.

KİM HAYIRLISYA ONA NASİP OLSUN

Belediye Başkan Adayı Adayı Halil İbrahim Aşgın, toplantıda yaptığı konuşmasında şunları söyledi, “Kutlu bir yola çıktık. Bizim için hayırlı olacaksa Allah bize nasip eder, hayırlı olmayacaksa nasip etmesin. İlimiz için kim daha hayırlı iş yapacaksa, kim bu şehrin sorunlarını daha iyi çözecekse Allah inşallah ona nasip eder.

MAKSADIMIZ ALLAH RIZASI

Bu süreçte güzel bir heyecan oldu Çorum’da. Ne kadar mutlu olduğumu anlatamam. Aday adayı olduğum günden bu yana arayanlar, sosyal medyadan nasıl yardımcı olabiliriz diyenler oldu. Gerçekten bir sevgi yumağı oluştu. Yıllardır ektiğimiz tohumun karşılığını gördük. Biz sivil toplum örgütleri olarak yıllardır Allah rızası için bir şeyler yapmaya çalıştık. Bugün de Allah rızası için Çorum’a hizmet için aday adayı olduk.

MART 2019 SEÇİMLERİ ÇOK ÖNEMLİ

2009 yılı öncesi siyasetle ilgili aday adaylığım olmuştu. 2009 yılından sonra siyasi faaliyetlerime nokta koydum ve daha sivil toplum ve akademik çalışmalara ağırlık verdim. Geldiğimiz süreçte Gezi olayları ile başlayan 17-25 Aralık olayları ile devam eden ve son olarak 15 Temmuz sürecini yaşadık. Bugün ise ekonomik saldırılar içindeyiz. Çok kritik bir dönemden geçiyoruz. Yerel seçimler çok önemli. Mart 2019 yerel seçimler AK Parti için çok kritik bir seçim. Mesele sadece Çorum, İstanbul, Ankara Belediye Başkanlığı değil, ümmetin liderliğine soyulmuş bir milletin makus talihini yıkmak adına, acaba yürüyüşüne güçlü adımlarla devam edecek mi? Yoksa buraya kadarmış deyip geçmişte olduğu gibi yine bedeller mi ödeyeceğimiz? bir dönüm noktasındayız.

GÖNÜLLERE GİRECEĞİZ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önümüzdeki seçimi ‘Gönül Belediyeciliği’ olarak açıkladı. Gönülden gönüle kurulan köprülerde sorunlar yaşıyor olmalıyız ki Gönül Belediyeciliği noktasında duruyor liderimiz. Biz de Çorum’da gönüllere girme hedefindeyiz.

19 MEGA PROJE, 100 SOSYAL PROJE

Sıradan bir aday adaylığı olsun istemedik. Proje ekibi kurduk. Şu an 19 tane mega projemizi hazırladık. Bunların bir kısımlarının görselleri hazır. 100’e yakın sosyal belediyecilik projemiz var.

DUA ORDUSU İLE YOL YÜRÜYORUZ

Aday adayı olduğum günden bu yana arkamda çok güçlü bir dua ordusu olduğunu hissediyorum. İki hafta sonra adaylar açıklanacak. Bütün adaylarımız muteber, her biri değerli ve çok güzel işler yapabilecek kapasitede insanlar. Onlara da başarılar diliyoruz. Kaderimizde adaylığımız varsa bundan önce sivil toplum örgütündeki yaptığımız işler gibi inşallah hep birlikte yine güzel işlere imza atacağımızı düşünüyorum.”

Kaynak: Yayla Haber
Yorumlar (0)

19°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 26 Mayıs 2020
İmsak 03:17
Güneş 05:08
Öğle 12:42
İkindi 16:39
Akşam 20:07
Yatsı 21:50
banner2014
banner2034
Arşiv