Çorum Futbol Kulübü yarın deplasmanda Adıyaman FK'ya konuk olacak. Bu zorlu maçta puan ya da puanlar almak isteyen Kırmızı-Siyahh temsilcimiz, kritik maça 18 kişilik futbolcu kadrosuyla gitti.

Çorum FK'nın, Adıyaman FK maç kafilesi açıklanırken, geçen haftaki Niğde Anadolu FK maçında ilk on birde forma giyen savunma oyuncusu Berkay Can Değirmencioğlu cezası ve sakatlığı nedeniyle kadroda yer almadı. Sakatlığı devam eden orta saha oyuncusu Muhsin Yıldırım ile geçen haftaki maçta kadroda yer alan genç futbolcular Kürşat Altunkaya ve Fatih Ergül de Adıyaman'a götürülmedi.
Kırmızı-Siyahh temsilcimizin, Adıyaman FK maçı kadrosunda şu isimler yer alıyor: Haşan Hüseyin, Erdi, İsmet, Mertcan, Hakkı Can, Sefa Akın, Mustafa, Serkan, Aykut, Atakan, Murat, Mahsun, Burak, Halil İbrahim, Volkan Okumak, Recep, Batuhan, Mehmet.
Çorum FK kafilesi önceki sabah yapılan sahurun ardından karayoluyla Adıyaman'a hareket ederken, dün akşam saatlerinde konaklayacağı otele yerleşti. Kırmızı-Siyahlılar bugün Adıyaman'da yaptığı ter idmanıyla hazırlıklarını tamamladı ve maç saatini beklemek üzere kampa girdi.

ADIYAMAN FK KARŞISINDAKİ MUHTEMEL 11'İMİZ

Kırmızı-Siyahlı temsilcimiz yarın sezonun 37.hafta maçında deplasmanda Adıyaman FK'ya konuk olacak. Takımımızın bu maçta sahaya çıkması beklenen muhtemel 11'i ve yedek kadrosu.
ÇORUM FK MUHTEMEL 11

Gözden kaçırmayın

Ayşe Çağırır, Dünya Şampiyonu! Ayşe Çağırır, Dünya Şampiyonu!

YEDEKLER: Erdi, Mertcan, Mustafa, Aykut, Atakan, Burak, Mehmet

Kaynak: Corumsporluyuz